Sevgi Anaokulu Keçiören Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sevgi Anaokulu Keçiören Ankara konusu Sevgi Anaokulu Hakkında - Sevgi Anaokulu Tanıtım - Sevgi Anaokulu Resimleri - Sevgi Anaokulu İletişim

Sevgi Anaokulu Ankara Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sevgi Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sevgi Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sevgi Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Sevgi Anaokulu Vizyonu:

Özgüven sahibi , lider olmaya aday bireyler yetiştirmek.

Sevgi Anaokulu Misyonu:

Sağlıklı ve güvenli bir ortamda Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında kendine güvenen , ahlaki değerleri olan, sosyal becerileri gelişmiş, estetik özellikleri ön plana çıkaran,aileye-çevreye ve vatana karşı sorumluluk duygusu gelişmiş, lider olmaya aday bireyler yetiştiren bir kurum olmak.

Sevgi Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SEVGİ ANAOKULU
    Adresi: ADNAN YÜKSEL CAD.KİRAZ SOK.NO:12 ETLİK-ANKARA
    Telefon Numarası: 3123256663
    Faks Numarası: 3123256009
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    www.sevgi.meb.k12.tr

Sevgi Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş