Sevda nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 23 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sevda nickleri konusu yaralı biriyim şimdi biraz yanlız birasda kırgın ve yorgun...***

Sevda Nickleri

Sen yıldızlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranızdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin…

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim

Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim birdaha cennetine dönemeyeceksin

Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı

Keşke dağlarda gelincik olsaydımda okşamsını bilen avuçlarının içinde solsaydım

Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet Çünkü hayat çok kısa…

Dünya da iki çeşit gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz sen beni unutursan kırmızı güller solsun ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun

Hiç kimsenin adını bilmediği bir duygudur yüreğimde sana karşı beslediklerim, bu duygu seni tanımakla başladı ve sonsuza dek sürecek bitanem

Nereye qiTsen hep вn qeLeceqim akLına mahşeRdede iki eLim yakanda 0lacak !

Varlıgının tıryakısı YoKLuGuNuN dElİsİyİmSeni benden mahrum etme Gözlerının hastasıyım

Bes Para Etmez Ruhun wardıOnuda Seytana Satmıssın

SeNi BaŞkAsInıN kOLLaRınDa dAnS EttIrEcEk MuZıK bEnİm CeNaZe MArSıM olSuN

ölmek sorun deil kefen tarzımız deil

bİr GÜnde SevdİĞİm Gİbİ Bİr GÜnde De Unuturum Senİ

PeNÇe_aTMa_aSLaNıM_KüKReSeN_YeTeR

''ben bir kısrak gibi gelmişim dünyaya şahlanıp gitmek içimde var hoşçakal''

ÇOCUKKEN SAHİP OLDUGUM KIRMIZI RUGAN AYAKKABILAR ONLARDA SENİN GİBİ ÇOK TATLIYDILAR AMA CANIMI YAKARDILAR ACITIRDILAR!!!

SenSizLiK KoR GiBi DüŞeR YüReĞime AmA yaKmaZ BeNi O aTeŞ SaDeCe SeN BeNi BiRGüN TeRKeDiP GiDeRSeN YaKaR

küçükken gözlerimi kaybederim diye ağlamaktan korkardım
    şimdi ise, belki bir şans verir kader ikimize diye, gözlerimi feda ediyorum

Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

(((f)))»»««:: Pe0ple walk in and out of my life0nly true friends leave foodprints::»»««(((f)))

°oO(ark ismi)Oo° You Are Sweet, Funny And Crazy Just Like Me (L)You 4-ever!

=» you don't have to be crazy to be my friend, but it sure helps! :d«=

Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin

Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!

SéN hiÇ öLüMün GölGéSinDé özGürLüĞü YaŞaDın Mı?
    KahPéSiNé,ißnéSinE KurŞun YağDırDın Mı?
    hiÇßir Garißin ElinDén TuTupTa KaDéRé RésT ÇéKTin Mi?
    DinLé CiCi KıZ DinLé
    Sén SoSYéTéNiN CiLaLı TaşLaRınDa Dans EdErKéN
    ßéN iSé ParÇaLanMış VüCuDuM
    DaĞıLmıŞ ÇéNéMLé,ZuLaMDa SiGaraM
    SuSKun SiLaHımLa GéLméYéN ÖzGürLüĞümE RésT ÇeKTim…!

Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen

вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕözℓєя∂є уαℓαη çσктυя αмα gözℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα

ADAM DeDİĞİN SAPINA KADAR YİĞİT OLMALI,Ne KARINCAYI İNCİLTMeLİ NeDe OZANLARI YAKMALIÖYLe SANSAR GİBİ PUSU KURUP PUNDUNA GeTİRMeKTe NeYMİŞ? ADAM DeDiGin DOSTUM YÜReĞİ VARSA eĞeR,GeTİRİP ORTAYA KOYMALI!!!
    Ta$ oLsan diLe geLirdin! İ$te öLe sewmi$tm Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
    en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!

___aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????

Giţ Hąđì qìţ

åDîñßåţگîñ ¢ạи ß¡Ļm¡ﮓţ¡м ﮓeni ße

ßЧåDîñîKø¥åMåDîM

•-Bu can sana kurbandı

->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм

Her günün son günün olacakmış gibi yaşa Çünkü bu günlerden birisi son olacaktır

яυнυм вєηι тєякєттι уαηℓızıм

öLüm pakLıktır ! PakLanmak istiyorum!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!

Dertlerimle başBaşayım

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin

4 duvar arası bana mesken

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç

sSAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr

aAşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!

şŞimdi qit istemiyorum qelme Sakın

Uçurumdan düşerken tek tutunacak dalım olsan seni kökünden sökerdim=)

Küçükken çikolata için ağlıyordum şimdi ise senin için

Yüreğime bir türlü o gitti diyemiyorum

Aşk ne zamann biter biliyor musun ? Bitti dediğinde kalbin acıyorsa

seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor ama bu papatya yalan söylüyor çünkü ben seni çooook seviyorum

Güç erkeğe, güzellik kadına werilmiş Her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş
    Delice seven bendim, terk edip giden sendin Ardına hiç baktın mı ki? İşte sevgi ismini kazıdığım masallarda heyy bir şişe daha aç Sevdiğim uzaklarda

Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgaların ve fırtınaların onu sildiğini göreceksin, eğer birini seviyorsan onu kalbine yazki fırtına yada dalga silemesin!

Seni tanımadan önce yalnızlığı, seni tanıdıktan sonra varlığımı, seni sevdikten sonra yaşadığımı, seni kaybettikten sonra öldüğümü anladım

Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim

Askin ilk solugu mantigin son solugudur(

•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм
    -----------------------------------------------------------------------
    # ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))
    -------------------------------------------------------------------------
    Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
    ----------------------------------------------------------------------------
    | ¤ۣۜ¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤ۣۜ¤
    ----------------------------------------------------------------------------
    ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm
    --------------------------------------------------------------------------------
    Bu can sana kurban
    ------------------------------------------------------------------------------
    And if you go, I wanna go with you
    And if you die, I wanna die with you
    -------------------------------------------------------------------------------
    ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
    ------------------------------------------------------------------------------
    «« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм
    ---------------------------------------------------------------------------------
    phichliq parayla olsa gene yapardıq
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    I'm 98% beautiful and 2% crazy
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    §ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîMôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM¡ ®
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
    »¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim»¦«
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??
    ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η
    --------------------------------------------------------------------------
    (*)£®дy(*)™ ((ADI ERAY OLANLAR İÇİN KOYDUM))
    ----------------- ---------------------------------------------------------
    BİZ Kİ USTASIYIZ VATAN SEVMENİN
    BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ
    SENİ KENDİME SAKLADIM
    --------------------------------------------------------------------------===>>>ONLY_YOU<<<===

'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ‪âÿ »¦« ''
    ƒσяєωєя ℓσνє
    Her günün son günün olacakmış gibi yaşa Çünkü bu günlerden birisi son olacaktır
    ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ
    [_bring_me_to_life with your love_]
    ---------------------------------------------------------------------
    UFO Gören Masum Köylü
    ------------------------------------------------------------------------
    ℓσνє му s's ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคสt Ŧ๏г א๏ย
    ''l๏שє เร ส๏tђเสﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'
    N α ρ ѕ т є я - L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin! »CoSSécant ²
    ♯₥£®ŧ♯
    I hope the people haven't bird flu(h5n1)
    Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ
    ©®UzMaN®©
    ·#ۼ∂Ģl٤-ﻉΨ生
    -------------------------------------------------------------------
    ‹—•([ [`‘‚‘°•(Turkısh hacker By ZeH!R)•°‘‚‘´]])•—› VuRuCu-T!M ‹—•([ [`‘‚‘°•(C:/WINDOWS/system32/serverexe/cgi-bin-start)•°‘‚‘´]])•)·0*٪¤:
    --------------------------------------------------------------------
    İçimde Öyle Güzelsin Ki Onu Kirletmeyeceğim Seninle
    ---------------------------------------------------------------

Sonsuzluk gibi çıkıyordu bu söz içimden
    Umutsuz bir yakarış gibi
    Hiç bitmeyecek bir hasret gibi
    Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki

ﻉтяαF'đα Ǻятįѕт ¢σк, Ǻмα γöηﻉтмﻉη ßįzįz HαвﻉяŁﻉяį γσк

кαç тαвυт göмüℓє¢єк уєяαℓтıηα νє кαç кιşι gι∂є¢єк нαвєяѕιz υzαкℓαяα? кαç уαℓαη уıкα¢αк güνєηℓєяι?

кαç ѕαтıя уαzıℓα¢αк кα∂єя кιтαвıηα νє кαç ∂υα є∂є¢єкѕιη тαηяıηα,кαç ∂αмℓα gözуαşı ∂öкє¢єкѕιη υğяυηα؟кαç уαяıη вєкℓєує¢єкѕιη؟

ѕσηяαℓαяα кαç ∂αмℓα gözуαşı

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim

herkes adam olacak

bu dünyada herşey biter ama -------- bitmez

Kız diye önem verenin Güzel diye YASAK KELIME sevenin Para diye dost satanın Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini beceririm

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurumßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde

SiLgimde SevdikLerimin ELindeßen YazarIm ßen SiLerim

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim

Usturama Jileti TakarımGövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!

Lanet Ediyorum Bir Tanem Geçen Yıllara Yaşanan Anılara Lanet Ediyorum Sevgilim Sahilde Dolaşan Sevgililere Sevgiyle Verilen Kırmızı Güllere Yanaklara Kondurulan Masum Öpücüklere Lanet Ediyorum Bir Tanem Sevgiyle Yazılmış Şiirlere Aşk İle Yazılmış Mektuplara Ve Tabi Ki Sana Sevgilim Sana

Martıların Denizleri Sevdiği Gibi Sende Beni Sevebilir Misin ?¿ Martıları Bir Kenara Bırak Benim Sevdiğim Gibi Sende Beni Sevebilir Misin ?¿

ßazı dostLar anıLarıyLa ßiLinir, ßaazıLarı anaLarıyLa

daLından düŞen yaprak rüzqaRın oyuncaqı oLur

Dış görünüşmLe yarqıLama yüreimLe aLqıLa taby yüreqn varsa

iidαмα нαzιяιм мαнкυмLαя giiвiiвσуnυмdα вiiя iiραуαgιмdα ziinciiяLeя eLiiм кσLυм вαgLι ѕevdiiм ѕenii!!!

MaLLardan uzak HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*

kimin éLindéSn,unutuLdn mu séndé sinSicé? çöZüm séndé canım zoR mu qéLdi ßu sonsuZ ßiLMéCé???

2. avatar

Paylaşım için teşekkürler..

Bu Sayfayı Paylaş