SessİzlİĞe İnat seslİ kahkalar

'Şiirler' forumunda KaRDeLeN tarafından 4 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    SessİzlİĞe İnat seslİ kahkalar konusu
    SESSİZLİĞE İNAT SESLİ KAHKALAR

Sessiz çığlıklarınız oldu mu hiç?Hani hiç kimsenin duymadığı yada duyarsız kaldığı sesizlikten bahsediyorum işte hani birde sesizliğe inat sesli kahkaların atıldığını duymadınız mı hiç?

Etrafınıza bakarsanız insanların o an bir şeylerin peşinden koşuyorken sizin bir köşede tüm olanlara anlam vermeye çalıştığınız anlar işte.kafanızda cevabı olmayan soru işrateleriyle kulağınızda sesiz çığlığınızla yüzünde sahte tebessüm işte…

Kendinizi somut dünyadan soyutladığınız herkesin bir zamana ve mekana sığındığı işte sizinde zamansız ve mekansız kaldığınız hatta üşüdüğünüz anlar.Evet tek düşünceniz şu zamanı ve mekanı durduracak birisini beklediğiniz ve herkes nereye gidiyor?

ben nerdeyim?

saat kaç?

menzil nerede?

Dalda duran son yaprakta rüzgarla savruluverdi birden ve yüzüme bir yağmur tanesi düştü kulağımdaki sesiz çığlıksa yerini ise rüzgarın fısıltısına bıraktı …etrafıma baktım sesli kahkaları olan insanlar bir yerlere yetişiyorlar ve ben yüzümdeki yağmur tanesinin yerini bir damla gözyaşına bırakmasına izin veriyorum ...

Elimde kitaplarım beynimde bugunde çözümünü bulamadığım bir yığın sorum ve cebimde ucu bitmiş kalemim evin yolunu tutuyorken kalbimden dilime şu sözcükler dökülüverdi işte: “

SESSİZLİĞE İNAT ,SESLİ KAHKALARIN ATILDIĞINI UMURSAMIYORUM ARTIK”

2. deryoş

deryoş Yeni Üye

woooowwwwwww =))))))quselmıs

Bu Sayfayı Paylaş