Sensiz Hayatı bir türlü sevemedim

'Hasret ve Özlem Yazıları' forumunda NeslisH tarafından 1 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sensiz Hayatı bir türlü sevemedim konusu Hayatı bir türlü sevemedim, tıpkı kendi isteğimle gelmediğim gibi, hayat oyununu da kuralına göre oynayamadığım içindir belkide, hep yenildiği diye düşünüyorum.
    Bakıyorum etrafıma, bir kelime, bir lokma ile gülen ve mutlu olan insanlarla birlikte, bir kaşık suda boğulan insanlar sarmış etrafımızı. Belkide hayatın acıları içimizde kalan. Sanki sofraya konmuş bir yemek misali bir şeyler eksik içimde, bir şeyler kırık düşlerimde, sanki hayat kayıp gidecekmiş gibi ellerimden ve gözlerim doluyor, düşmüyor kirpiklerimden.
    Suskunum, vurgunum sanki zor nefes alır gibi.....Her şeyde bir olumsuzluk, her şeyden bir kırgınlık ve yürek yanğınları sarmış çevremizi........ toz duman olmuş her bir taraf nefes alamıyorum....

Hadi gel tutuver ellerimden, kurtar içinde bulunduğum bu kabustan diyorum, ama bir türlü duymuyorsun beni, görmüyorsun kirpiklerimden düşecek miş gibi duran yağmurlarımı.

Bu Sayfayı Paylaş