Seni Unutmaya Gücüm Yetmedi / Ahmed Günbay Yıldız

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda KaRDeLeN tarafından 21 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Seni Unutmaya Gücüm Yetmedi / Ahmed Günbay Yıldız konusu [​IMG]

SENİ UNUTMAYA GÜCÜM YETMEDİ
    Ahmed Günbay Yıldız
    Roman

KİTAP HAKKINDA
    Gençliğinin en dalgalı günlerini yaşıyordu Ercan. Nakış Baba’nın kapısını çalmıştı yine. O’na kimselere açamadığı sırrını verdiği gün, başka bir sırra; Nakış Baba’nın efsunlu sırrına ortak olmuştu. “Gerçek aşk nedir” diye sorduğunda Ercan, “Aradığın sorunun cevabı burada” der gibi elindeki günlüğünü ona uzatmıştı Nakış Baba...
    İlayda, Bahar Hemşire ve Sultan… Hepsi birer aşkın öznesiydi ama, F’ı Nakış Baba yapan ve onun ince ince işlediği gönül tahtına oturan gerçek sultan kimdi?..
    Ahmet Günbay Yıldız’ın “Seni Unutmaya Gücüm Yetmedi” adlı son romanında, ümidi hiç yitirilmeden satır satır yaşanmış bir aşk hikâyesinin beklenmedik seyrini bulacaksınız.

Okur Yorumları

"bir söz" 10
    Yazan: acıdeniz
    sadece adıyla bile insanı sarsan, etkileyebilen bir kitap. çok şekilci bir yaklaşım olmayacağını bilsem sade adı bile yeter okumak için diyeceğim. açık söylemek gerekirse henüz hiçbir eserini okuyamadığım (ilk fırsatta okumak istediğim)bir yazar ama neden bilmiyorum kitabın ismi beni çok etkiledi, düşündürdü. bir söz, kısacık bir söz... ne güzel özetleyebiliyor bazen, bir yığın çırpınışın, çabanın anlatamadığı bir şeyi... çıkıp gelerek bir yerden, hiç beklemediğiniz bir anda. "seni unutmaya gücüm yetmedi"...

"vefa" 10
    Yazan: demir230
    her yönü ile sevginin vefakarlığını ve gençlik rüzgarı esen başların dikkat kesilmesi gereken tuzakların örneğinin işlendiği bir roman. çok güzel, akıcı ve her insanın bir şeyler alması gereken bir kitap. sadece okumak için değil, bir şeyler almak için okunması gereken bir kitap.

"vefa" 10
    Yazan: acıdeniz
    "(Bir Ömür Unutulmayacak Birine Adanmıştır.) Kaf dağına çıkan yola sabır döşedim, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Aylarca inzivada hiç kimsesiz yaşadım, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Taşıdım damlada hüzün yükünü, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Mahzenlerde beklettim akıl küpünü, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Anıları sildim havsaladan, bellekten, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Her bakışı geçirdim tek tek elekten, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Kan ağladı yüreğim, çile çıkardı, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Bin yıllık goncayı, gülü kopardı, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Şimdi sana dönsem, gelsem sebepsiz, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi. Senden başka bulamadım ruhuma ikiz, Bir tek seni unutmaya gücüm yetmedi." Gönül dünyama yeni ve değişik duygular katan bir güzel ve unutulmaz eser oldu; Seni Unutmaya Gücüm Yetmedi. Yazan eller dert görmesin.

"" 10
    Yazan: papi8207
    her kitabını büyük bir zevkle okuduğum yazarın bu kitabının da harika olduğunu düşünüyorum. ismi dahi çok güzel bir intiba yaratıyor.

"merhaba" 10
    Yazan: Kevser61
    Ben Ahmed Günbay Yıldızın her kitabını okudugumda evet işte bu en güzeli diyorum ama hepsi çok güzel. bu kitap gerçek sevginin ne olduğunu, sabrın neler getirdigini gösteriyor. tek kelime ile çok güzel bir kitap. İnsan içinde kayboluyor, her kitabı gibi!

"seni unutmaya gücüm yetmedi!!!" 10
    Yazan: sugy
    kitap tam anlamıyla muhteşem.gençler yani bizler için eşsiz bir hazine.düşüncelerinde sapmalar ve kuşkular olanlar için çözümü gösteren bir eser...

Bu Sayfayı Paylaş