Seni seviyorum, anlatamıyorum

'Makaleler-Denemeler' forumunda KaRDeLeN tarafından 23 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Seni seviyorum, anlatamıyorum konusu Seni seviyorum, anlatamıyorum

Cevapsız kalmış bütün soruları gün ışığına çıkarıyor gözlerin.Bekliyorum, geliyorsun.İşte diyorum yaşamak bu...Sevmek, seni sevmekten başka bi şey değildir.Hiç kimseyi bu kadar özlemle beklemedim, bu kadar inanmadım, kimsenin geleceğine..Onun için bir gün gelmeyeceğinin korkusu kahrediyor beni.Geleceğin mutlu ana yakla...şan her dakika yaşamaktan güzel,Geçen her dakika ölümden acı fakat gelişin herşeyi unutturuyor.Sıkıntım, öğle sonları günün en yaşanmaya değer saatleri oluyor.Sen gelince kızgın bir güneş altında, bana karlı dağ yamaçlarının serinliğini getiriyor.Ellerini istiyorum veriyorsun, verdiklerin bir bakıma iflası oluyor saadet anlayışının.Böylesine büyük hazların hayal edilemediği bir dünya üzerinde özenecek başka bir saadet kalmadığını düşünüyorum.O zaman her şey siliniyor gözlerimde.Sensiz bir yarının güvensizliğini daha iyi anlıyorum.Çaresizlik hiçbir zaman sen yanımda olduğun ana kadar kötü ve merhametsiz olmuyor.Ağlıyorum, gidiyorsun.Ama sen gözyaşlarımı görmüyorsunki.Ayrıldığımız yerde başlıyor yıkıntım.Nerede olursan ol, ayrılığın bir tokat gibi iniyor yüzüme.Kimbilir ne dayanılmaz acılar içerisindesindir sende.Mümkün olsa hep yanında kalır, hiç senden ayrılmazdım diyorsun.İşte onun için sana kızamıyorum.Bütün isyanım çaresizliklere, imkansızlıklara ve bu mesafelere...Bizi çepeçevre kuşatan insanlara ve onların beş para etmez inançlarına rağmen SENİ SEVİYORUM, ANLATAMIYORUM

Bu Sayfayı Paylaş