Seni seviyorum (Aşk Sevgi Nickleri)

'Aşk-Sevgi Nickleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Seni seviyorum (Aşk Sevgi Nickleri) konusu
    Seni seviyorum[​IMG]
    Çünkü sen hep benimlesin
    Gözümü kapatmam yeterli seni görmem için hissetmek için tatlı narin tenini

Seni seviyorum[​IMG]
    Çünkü seni sevmekten başka bir şey gelmiyor içimden O kadar doğal ki bu duygu ruhumun derinliklerinde
    Sanki doğduğumdan beri var sadece ortaya çıkmak için seni bekliyordu

Sen ßenim;
    ßenLigim[​IMG] varLigim[​IMG] hayaTim[​IMG] geLecegim[​IMG] çiLginLigim[​IMG] sevincim[​IMG] mükemmeLim[​IMG] sevdicegim kisacasi herşeyimsin [​IMG]

ßir sen ßirßen
    qerisi ßoş sevqiLim

Şimdi içimde binLerce yüz oLdunuz*
    Şimdi içimde binLerce siz oLdunuz.
    ~

чıLLαя sOηяα Dα iLк qüηкü qiвi αʂıк кαLαLıм

ηefeSiмsiη
    SɛηiηLɛ αηLαмLıчıм вɛη *

Nakaratına kapıLdığım
    şarkıLar qibisin_ ßugün
    Hani şu doyamayıp; Sarıp sarıp
    dinLedikLerimden

VazqeCdim sana kavuşma hayaLLeri kurmaktan

Masallar hep yalan
    Gerçekler hep rüya '
    Minik hayallerim vardı..
    Uçar kaçar oldular~

Kimse anLamıyor
    Senin o tek bi güLücüğün beni mutLu etmeye yetebiLiyorsa
    Seni her gördüğümde gözLerimden damLaLar döküLüyosa
    Sen üzüLdüğünde benim canım yanıyorsa
    Sesini duyduğumda dişLerimin kuLaklarıma varmasını sağLıyorsa
    Buda: Sen benim Herşeyimsin demek oLuyorsa
    Seni seviyorum

Hayatta Hiç hata Yapmadım Diyosan Hiç yoLa başLamamışşsın

*
    mat bakmak.
    matlaştırmak etrafındakileri*

ve
    Şahı mat etmek.
    Şahlanmadan Mat edebilmekti..
    O kızın istedikleri

géri sayıyorum ;
    üç iki bir sıfır éksi bir
    gittikçé soğuyor bu düş
    saydam artık gözlérim

I've tried So haRd to teLL myseLf That y0u're g0ne
    But Though you'Re stiLL with me
    I've Been aLone aLL aLong

2. Dine

Dine Özel Üye

Seni seviyorum (Aşk Sevgi Nickleri)

1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm DemeliyimÇünkü Bu CaN sENİnle YaşIyO...
    2- Sen benim içimde kalan nefesAnlatamadıgım duygularımsın
    3- Kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm elbet kavuşuruz bekle be gülüm tek sana aittir kanayan şu gönlümben yolumu çoktan çizdim ya sen yada ölümaşkım
    4- Sen dardaysan ben zordayım sen ateşteysen ben kordayım bir gün bu dünyadan göçüp gidersen BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
    5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
    6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
    7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILERHEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
    8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
    9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
    10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP YANAKLARINDAN SUZULUP DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
    11- Sert Rüzgarlar Karanlık Geceleri Severmiş Aynen Benim Seni Sevdiğim Gibi...
    12- Hüzünleri Karlara YazdımGüneş Çıkınca Erisin DiyeSeni Kalbime Yazdım Oradan Hiç Silinmeyesin Diye...
    13- Aşkımız İçin Kan Akıt Dersen Dünyanın Atar Damarını Keserim İlle de Senin Kanın Dersen Ben Seni Kara Toprakta da Severim...
    14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.
    15- Gülmek senin için bir tutku olsun olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
    16- Biliyor musun seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
    17- Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.
    18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..
    19- Hani gözler vardır ya sözleri anlatır hani sözler vardır ya gözleri ağlatır hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...
    20- Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
    21- Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
    22- Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
    23- Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    24-Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden Kapanırsa Gözlerim Aşkından Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...
    25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
    26- Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
    27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
    28-Eğer birgün gelir beni unutursanbilki silahim artik belimde degil elimdeama ici boscünkü kursunu beynimde....!!!
    29- Yapraklar DökülürGüller SolabilirSeni Herkes UnutabilirBen Asla!
    30- Sana gelemediğim günbilki öldüğüm gündür....!!!
    31- Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğimevarsın deli desinlerdünyalar benim olsun..
    32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
    33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter.
    34- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Bu Sayfayı Paylaş