Seni sevdim,

'Resimli Şiirler' forumunda DilzaR tarafından 23 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Seni sevdim, konusu [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Seni sevdim,
    [/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Seni sevdim, [/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Seni birdenbire değil usul usul sevdim. [/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] 'Uyandım bir sabah' gibi değil, [/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Öyle değil nasıl yürür özsu dal uçlarına [/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Ve gün ışığı sislerden düşsel ovalara... [/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Seni sevdim... [/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Artık tek mümkünüm sensin[/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Gülten Akın[/FONT][/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Seni birdenbire değil usul usul sevdim. [/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] 'Uyandım bir sabah' gibi değil, [/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Öyle değil nasıl yürür özsu dal uçlarına [/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Ve gün ışığı sislerden düşsel ovalara... [/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Seni sevdim... [/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Artık tek mümkünüm sensin[/FONT]

2. maviboncuk

maviboncuk Üye

çok güsel bir şiir ellerine sağlık

Bu Sayfayı Paylaş