Senem Ayşe Anaokulu Kahramanmaraş

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Senem Ayşe Anaokulu Kahramanmaraş konusu Senem Ayşe Anaokulu Hakkında - Senem Ayşe Anaokulu Tanıtım - Senem Ayşe Anaokulu Resimleri - Senem Ayşe Anaokulu İletişim

Senem Ayşe Anaokulu Kahramanmaraş Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Senem Ayşe Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Senem Ayşe Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Senem Ayşe Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SENEM AYŞE ANAOKULU
    Adresi: Necip Fazil Kisakürek Mh.Kadir Paşa Bul.No:6 Kahramanmaraş
    Telefon Numarası: 3442152213
    Faks Numarası: 3442152213
    E-mail Adresi:
    Web Adresi:
    Senem Ayşe Anaokulu

Hakkimizda..

Okulumuz; Senem Ayşe ismini, kurtuluş savaşında Maraş savunmasında kahramanlık göstermiş kadın kahramanlarımızdan olan, Senem Ayşe'den almıştır

2002 yılının nisan ayında, 36-72 aylık okul öncesi çağı çocuğunun eğitim gereksinimini karşılamak üzere hizmet vermeye başlamıştır.

O günden bu yana okulumuz, çağın gereksinimleriyle donatılarak hizmet vermektedir.

Bu Sayfayı Paylaş