Sen Yoksun Üşüyorum...

'Şiirler' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sen Yoksun Üşüyorum... konusu Sen Yoksun Üşüyorum...

Uzakta Kaldı Sanki Ateşler,
    Her Yer Buz, Soğuk
    Bugün Dilimde Var Bir Şarkı,
    Adı Oldu Yalnızlık!

Bir gülüş Sıcakcık bir gülüştü yüzümde beliren yanındayken Kötü olsada geçen gün, bir huzur vardı çünkü sen vardın Bir mutluluktun ufacıkSen gülerdinyüzüm gülerdiSen gülerdin, içim ısınırdıYüzün biraz asılsa, benim içim erirdi, söyleyemezdim İstemezdim seni birinin ya da bir şeyin üzmesini Senin yüzünü asan ben olsam, kendime kızardım deli gibi Mutluluğum, umudumdunSana nasıl kıyardım ki!? Bir gülsen yeterdi Sıcacık!

Biliyor musun? Üşüyorum şimdi Gidişinden sonra hiç ısınmadı ellerim Tebessümler yok oldu yüzümde Eskisi gibi gülmüyormuşum, öyle diyor tanıyanlarHer yanım buz, elim, kolum, yüzümNasıl güleyim? Yoksun ki, şöyle bir gülüşle bakmıyorsun ki! Mutluluğuma en büyük sebep olan sen, huzurum olan sen, güzel gülüşlüm sen yoksun ki! Ben şimdi nasıl ama nasıl ısıtayım yüreğimi?Üşüyorum Bir de dilimde yarım, bölükbörçük bir şarkıBir yerinde ayrılık, bir yerinde yalnızlık sözleriyle!!! Gerisini zaten hatırlamıyorum, çokta önemli değil Aklımda dolanan; gidişin, üşümem ve yalnızlığımdan ibaret Ne varsa bildiğim her şeyin adı oldu yalnızlık Yalnızlığın tek adı da SEN!

Biliyor musun? Üşüyorum şimdi Neden mi?

Yine yalnız bıraktın işte,
    Yine sensiz düşüyorum
    Bir kartanesiyim belki ama
    Sen yoksan üşüyorum!

Yetmez mi???

Bu Sayfayı Paylaş