Sen qittin ßen ßittim ..

'Resimli Şiirler' forumunda NeslisH tarafından 25 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sen qittin ßen ßittim .. konusu

Uzağında kaldım her şeyin,
    Senin,sevginin uzağında;
    Ellerim boşlukta kaldı,kollarım yokluğu sardı,
    Sensizlik içime;en içime işledi.
    Nedense bir türlü hazmedemedim gidişini !
    Sanki hiç bir şey yapmamışsın gibi;
    Sen gittin ben bittim;

Anlamsız savaşlar verdim inadına,
    Zaman derman olmadı azan yarama,
    Seni unutamadım,hasretinde toparlanamadım,
    Yani gittin ya ! ben bittim;

Sen gittin!Ben bittim..Elimden bir şey gelmedi önce..Önceden hissetmiş olmalıydım ki, kıvrandım kabuslarımda seni görerek gecelerce..Karabasanlar arkadaşım artık!!

Direnemedim sensizliğe,
    Kahırla,isyanla geçti her günüm.
    Alıkoydu her şeyimi sensizlik nöbetleri,
    Ta hücrelerime kadar eridim,
    Bakma öyle bir şey olmamış gibi;
    Sen gittin ben BİTTİM..

Gözlerim hala kaybolduğun ufuk çizgisinde..Zaman durdu, sen durmadın..Ben dondum, sen gittin, hiç arkana bakmadın..Baksaydın görecektin, ağladım!Hiç kimsenin başaramadığı zafer senin artık!!
    Sen gittin!Ben bittim..

Sen gittin!Ben bittim..Ellerim kenetlendi, bana bıraktığın anıyı hep içimde yaşatmak istiyorum..Kulaklarım başka bir şey duymuyor, senin sesin kalsın ölene kadar, başka bir şey duymak istemiyorum..Kalbim senin, başkasının olamaz artık!

Sen gittin sevgilim!Ve ben bittim…Gözyaşı döktüm arkandan, sözünü tutmadın ağlattın beni..Ne zaman mutsuz olsam yanımda olacaktın hani?Yalan söyledin bana, kandırdın beni..Ölüm bile ayıramazdı bizi hani!Ölmedin ama gittin..Canlı canlı gömdüm seni kalbimde bir mezara..Sen sözünü tutmadın, ben neden tutayım?Ölüyorum sevgilim..Kendimi kandırmaktan yoruldum, artık yoksun..Hayalin bile yabancı bana..Sensiz çekemiyorum bu dünyayı, anla!!Her adımı duyduğunda ağla!Bir vicdan azabı sarsın taş yüreğinin her yanını, tabi taşta olsa bir yüreğin varsa..Yüreğin olduğundan bile şüphe eder oldum artık!

Hangi ayrılık var ki, böyle kanasın ve acısın?!Ve hangi taş yürek var ki, benim kadar ağlasın?!!

Bu Sayfayı Paylaş