Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Bilgileri Milas Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Bilgileri Milas Muğla konusu Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Hakkında - Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Tanıtım - Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Resimleri - Semiha Altunkan İlköğretim Okulu İletişim

Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Vizyonu : Demokratik, çağdaş,sosyal hukuk devletimize; İnsan haklarına saygılı ve duyarlı; Akılcılık ve bilime önem veren; Araştırmacı ve sorgulayıcı, eleştirel;Dürüst, iyi ahlaklı;
    Çevreye duyarlı; kendisiyle ve toplumla barışık; Üretken, Yaratıcı; bireyler yetiştirmek istiyoruz.

Misyonu : Türk Milli Eğitimi’nin amaç ve ilkeleri doğrultusunda; Tüm benliğiyle insan,vatan, millet,bayrak,Atatürk sevgisi ve saygısıyla dolu; gerçek gücün “ Birlik içinde çeşitlilik, çeşitlilik içinde birlik” olduğuna inanan amacının gereğini davranışıyla gösteren ;
    Demokrasi, laiklik, toplumsal değerleri koruma, vatan sevgisi gibi kavramları yaşam tarzı olarak kabullenen ve uygulayabilen; Bir üst öğretim kurumuna devam edebilecek eğitim ve öğretimsel alt yapıyla donanmış; Mutluluğu, sevgi ve sorumluluğu paylaşmakta gören ve bilen; Hoşgörülü, anlayışlı, sabırlı; Demokratik, laik düşünceli ve davranışı sağlam bir kişilik ve karakter sahibi bireyler olarak yetiştirmek.

Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Milas
    Okulun Telefonu: (252) 513 45 99
    Okulun Faksı: (252) 513 65 09
    Okulun Adresi: Aydınlık Evler Mah. Ak Kent Sit.
    Okulun Web Adresi: www.semihaaltunkanioo.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: semiha_altunkan@hotmail.com
    Okulun Müdürü: Hüseyin SUDERELİ
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Muğla-Milas Mesafeleri 65 km
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok 250-350 tl

Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş