Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu Marmaris Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu Marmaris Muğla konusu Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu Hakkında - Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu Tanıtım - Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu Resimleri - Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu İletişim

Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulun Tarihçesi:1927 yılında Cami Yanı Mahallesinde eski bir binada tek sınıf olarak eğitim öğretime açıldı.

1960 yılında bir derslik, bir salon ve müdür odası olarak şu andaki yerleşim yerine inşa edildi. 1972 yılında ek iki derslik yapıldı.

1987 - 1988 eğitim-öğretim yılı sonunda devlet - köylü işbirliği ile yeniden inşa edildi.

1996 - 1997 yılında iş adamı Doğan Tugay tarafından 8 derslik, 1 laboratuvar, 1 kütüphane, 1 kooperatif odası, 1 kantin, 1 çay ocağı ve kabin tuvalet olarak şu andaki yerine inşa edildi.

2001-2002 Yıllarında Köyümüz Sakinlerinden Mustafa AYDIN Tarafından İş Eğitimi Atölyesi,Spor Odası ve Soyunma Odaları şeklinde 4 ek oda daha yaptırılarak kuruma kazandırılmıştır.

1998 - 1999 eğitim - öğretim yılından itibaren kesintisiz olarak eğitim-öğretime devam edilmektedir.

Fiziksel Özellikleri: Okulumuz Zemin kat ve 1.kat olmak üzere 2 kattan oluşmaktadır.

Selimiye Şükrü Tugay İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Marmaris
    Okulun Telefonu: (252) 446 42 00
    Okulun Faksı: (252) 446 42 00
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi: http://selimiyest.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 715470@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Ahmet KİBAR
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok