Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Hakkında - Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Tanıtım - Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Resimleri - Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu İletişim

Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1990 Yılında Şekibe Aksoy tarafından 7 sınıflı olarak yaptırılmıştır.1999 yılında Mili Eğitim kanalıyla 2 kat ,2007 yılında Karatay Belediyesi ve İl özel idaresi tarafından ilave 4 derslik ve çok amaçlı salon yaptırılmıştır.

Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SEKIBE AKSOY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Selim Sultan Mah.Çançi Cad.Şemsifelek Sk. No:2 Karatay
    Telefon Numarası: 3323570656
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    sekibeaksoyioo@gmail.com
    Web Adresi: -

Sekıbe Aksoy İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş