Screenium Macintosh İçin Ekran Görüntüsü Yakalama Programı

'S-T' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Screenium Macintosh İçin Ekran Görüntüsü Yakalama Programı konusu Screenium 1.3.3

Boyut : 10.8 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Mac OS X

Üretici Firma : Synium Software

Tanıtım:
    Screenium Macintosh işletim sistemi için bir ekran görüntüsü yakalama programıdır. Program sayesinde ekranda gördüğünüz herşeyin anlık görüntüsünü yakalayabilir ve ayrıca yaptığınız bir çalışmayı paylaşmak için video kaydını da tutabilirsiniz.

Videoya kaydedilen çalışmayı web sitelerinde paylaşabilirsiniz. Örneğin ödev ya da bir program hakkında eğitim videosu hazırlamak istiyorsanız, program bu işi gerçekleştirebilir.

Programla belirli bölgeyi, tam ekranı, fare imleciyle ekranı ve tek pencerenin ekran görüntüsünü yakalayabilir; video, ses, fare, kısayol tuşları ve medya kütüphanesinde ayarlama yapabilirsiniz.

iMovie ya da Final Cut gibi düzenleme programlarıyla videonuzu düzenleyebilir, videoları Mac, iPhone, ya da AppleTV'de yayınlanacak şekilde dışarı çıkartabilirsiniz.

Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle birlikte geliyor ve Mac OS X 10.4.11 Tiger, 10.5 Leopard veya 10.6 Snow Leopard sürümleriyle çalışıyor. Lisanslı fiyatı 29$'dır.

Screenium 1.3.3

Bu Sayfayı Paylaş