ScreenFlash 2.0 build 0170 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 30 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

ScreenFlash 2.0 build 0170 İndir konusu ScreenFlash 2.0 build 0170

Tanıtım:
    ScreenFlash, eğitim animasyonları hazırlamak için kullanılabilecek bir program. Acemi ve profesyonel kullanıcılar tarafından rahat ve kolay bir şekilde flash animasyonlar hazırlanabilir.

Örneğin, bir program tanıtımı ya da eğitim videosu hazırlamak istiyorsanız, program bilgisayarda yaptığınız herşeyi kaydedip bir dosya içinde saklayabilir. Bu çalışmanızı açıp efekt, resim, ses ekleyip ve istemediğiniz kısımları silebilirsiniz.

Program Windows arayüzü tarzında bir çalışma penceresine sahip. Bilgisayarda seçtiğiniz bir yeri ya da ekranın bir bölümünü yakalayıp flash film dosyası olarak kaydeder. Ayrıca ses, resim, metin ve bazı nesneler eklenebilir.

File > 'Create a new file' yoluyla bir proje oluşturulur. Yakalama seçeneği olarak bir seçim yapılıp çalışma başlatılır.

Özellikler:

Çalışma SWF olarak dışarı çıkartılabilir. Ayrıca ses ve grafik ayarları düzenlenebilir ve istenirse SWF sıkıştırması kurulabilir.
    Çalışma AVI olarak dışarı çıkartılabilir. Video sıkıştırma kodlayıcı seçilebilir.
    Çalışma GIF olarak dışarı çıkartılabilir.
    SWF, EXE'ye dönüştürülebilir.
    Fare imleci değiştirilebilir.
    Tuval boyutu ayarlanabilir.
    Nasıl yapılırla ilgili örnek çalışma için buraya tıklayınız.

Kısıtlama ve lisans:
    30 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 169$'dır.
    Boyut : 2.78 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 Gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : UNFLASH

ScreenFlash 2.0 build 0170

Bu Sayfayı Paylaş