Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir konusu Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Hakkında - Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Tanıtım - Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Resimleri - Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu İletişim

Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Sarnıç’ta Fatih Mahallesi Çamlık Cad.No.17’ de bulunmaktadır.Daha çok çeşitli fabrika ve atölyelerin bulunduğu bir mevkidedir.Okulumuzun bulunduğu mahalleye önceki yıllarda bir okul yapılması için uzun süre çalışmalar yapılmış, 2008 yılında Sarnıç İ.Ö.O’ na ek bir bina şeklinde başlanan binanın daha sonra bağımsız bir okula dönüştürülmesiyle Fatih İ.Ö.O. adını almıştır.2008-2009 Öğretim yılı başında açılmış olup 12 derslik, 1 laboratuar ve çok amaçlı salondan oluşmaktadır.16 görevlendirmeli, 1 ücretli öğretmen ve 188 öğrenciyle normal öğretim olarak faaliyetine devam etmektedir.

Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Gaziemir
    Okulun Telefonu: 232-2817010
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Fatih Mah. Çamlık Cad. No.17
    Okulun Web Adresi:
    http://sarnicfatihioo.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi:
    969434@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Hülya DALDABAN
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuza Konak'tan kalkan belediye otobüsleriyle,ayrıca Karabağlar Semt Garajı'ndan,Gaziemir Tansaş önünden kalkan minibüslerle ulaşılabilmektedir.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Sarnıç Fatih İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş