Sardunya Anaokulu Etimesgut Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sardunya Anaokulu Etimesgut Ankara konusu Sardunya Anaokulu Hakkında - Sardunya Anaokulu Tanıtım - Sardunya Anaokulu Resimleri - Sardunya Anaokulu İletişim

Sardunya Anaokulu Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sardunya Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sardunya Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sardunya Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sardunya Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuz T.C. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile M.E.B. adına Ankara Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan 20.09.1996 tarihli protokol ile Milli Eğitim Müdürlüğü’ne hibe edilmiştir.

2 Nisan 1993 gün ve 21540 sayılı resmi gazetede yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlara ait Açma-kapatma ve Ad Verme Yönetmenliği gereğince M.E.B tarafından okulumuza Sardunya Anaokulu adı verilmiştir.

Okulumuz 1876 m² alan üzerinde kurulmuş olup 6 derslik, 1 oyun odası, 1 teknoloji odası, 1 öğretmenler odası, 2 idari oda ve 1 mutfak, 2 erişkin wc ve 6 çocuk wc’sinden oluşmaktadır.

Okulumuz 11.11.1996 yılında eğitim öğretime açılmış olup aynı yıl 7 öğrenci ile eğitim öğretim yaparken 2006-2007 Eğitim-öğretim yılında 180 çocuğa eğitim verilmektedir.

2006-2007 Eğitim-Öğretim yılında okulumuzda; 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 8 öğretmen, 1 memur, 6 yardımcı personel, 1 ahçı, 2 ahçı yardımcısı ve 1 hizmetli görev yapmaktadır.

Sardunya Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SARDUNYA ANAOKULU
    Adresi: Eryaman 3. Etap 17360 Ada Etimesgut/Ankara
    Telefon Numarası: 3122824370
    Faks Numarası: 3122837884
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    www.sardunya.k12.tr

Sardunya Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş