Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Hakkında - Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Tanıtım - Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Resimleri - Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu İletişim

Saracoğlu Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Saracoğlu Ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Saracoğlu Ahmet Hashas İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Saracoğlu Ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Saracoğlu Ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1962 yılında iki derslik olarak yapılmış.1990 yılında 7 derslikli bina yapılmış.2007 yılında 8 derslikli yeni bina yapılmıştır.

Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SARACOĞLU AHMET HASHAS İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Saraçoğlu Cad Anayol Üzeri Karatay/Konya
    Telefon Numarası: 3323410085
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    saracogluhashasioo@gmail.com
    Web Adresi: - http://www.saracogluhashasioo.meb.k12.tr

Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız