Sarıyar İlköğretim Okulu Güce Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 18 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sarıyar İlköğretim Okulu Güce Giresun konusu Sarıyar İlköğretim Okulu Hakkında - Sarıyar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sarıyar İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Sarıyar İlköğretim Okulu Resimleri

Sarıyar İlköğretim Okulu Giresun Güce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarıyar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarıyar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarıyar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sarıyar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SARIYAR İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Sarıyar Köyü Güce Giresun
    Telefon Numarası: 4544562529

VİZYONUMUZ

Sarıyar İlköğretim Okulu Atatürk ilke ve inkılapları ışığında vatanına bağlı,laik,demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olmanın bilincinde,modern ve teknolojik araçlar ile eğitim -öğretimi sağlayan bir kurumdur.

MİSYONUMUZ

Sevgive saygıya dayalı bir ortamda okulunu,ülkesini
    içinde yaşadığı dünyayı seven, benimseyen, inançlı, kararlı, cesur, soran, sorgulayan, çalışkan, disiplinli, başarılı,kendini sürekli geliştiren, öğrenme heyecanı ve merakı olan, katılımcı, yaratıcı, iyi ahlaklı,
    yapıcı, bilimsel, sorumluluk sahibi,
    iyi eğitilmiş öğrenciler yetiştirmektir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/

Bu Sayfayı Paylaş