'Sapasağlam buradayım'

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 18 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Sapasağlam buradayım' konusu 'Sapasağlam buradayım'

Kartal'ın 10 numarası Matias Delgado, son durumunu FANATİK'e açıkladı: Kendimi çok iyi hissediyorum ve oynayabileceğimi düşünüyorum. Son karar tabii ki hocamızın ve yönetimin...
    Kasığındaki sakatlık sonrasında bıçak altına yatan Matias Delgado, sezon başında Beşiktaş ile olan sözleşmesini 6 aylığına askıya almıştı. Bu süre içerisinde tedavisini sürdüren Arjantinli yıldız, önceki gün İstanbul’a geldi ve dün de ilk idmanına çıktı. Düz koşu yapmakla yetinen Tangocu, son durumu hakkında FANATİK’e açıklamalarda bulundu.

‘Kalmak istiyorum’
    Kendisini çok iyi hissettiğini dile getiren Kartal’ın 10 numarası, şöyle devam etti: İdmanım çok iyi geçti ve gerçekten kendimi iyi hissediyorum. Benim için işlerin yoluna girdiğini söyleyebilirim. Çünkü herhangi bir ağrım yok, sağlığım yerinde. Şu anda ne olacağını sorarsanız, buna yanıt veremem. Çünkü ben sağlıklı bir şekilde döneceğimi söylemiştim ve şimdi İstanbul’dayım. Artık ben üzerime düşeni yapıp, iyi çalışacağım. Kararı teknik direktör verecek, yönetimimiz verecek. Ben tabii ki kalmak istiyorum. Kalmaktan başka bir şey düşünmüyorum...

Alican Esenci

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş