Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu Alanya Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu Alanya Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu Hakkında - Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu Tanıtım - Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu Resimleri - Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sapadere Hatıplı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SAPADERE HATIPLI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Sapadere Hatipli B.S llköğretimokulu Alanya-Antalya

Telefon Numarası: 5367758850

Faks Numarası:

E-mail Adresi:

Web Adresi:

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş