Sanal Dershane Site Adresleri

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sanal Dershane Site Adresleri konusu
    Sanal Dershane Site Adresleri - Sanal Dershaneler - Ücretsiz Sanal Dershane Siteleri

Sanal Dershane

Dershan@t.Org İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB ve kültürdershaneleri tarafından ortak olarak geliştirilen uzaktan eğitim sitesi. Dersler video anlatımında. Üyelik gerektiriyor. Ücretsiz.

Video Dershane Sınıf ortamında yapılmış ders anlatım çekimlerinin video olarak izlenebildiği bir uzaktan eğitim sitesi. Üyelik gerektirmiyor. Ücretsiz. Ders anlatımlarını tıklamak için reklamlar arasından ayıklamak gerekebilir.

Tutma Beni Ücretli bir e-öğrenme portalı. Örnek konu anlatımına ve site tanıtımına ana sayfadan ulaşmak mümkün. Yıllık 200 YTL bir ücreti isterseniz banka havalesi, ister online olarak kredi kartı ile ödeyerek hemen eğitiminize başlayabilirsiniz.

Ders İzle İndirilebilen kategorilere bölünmüş ders videolarını izlemek için rapidshareden dosyaları indirmeniz gerekmekte. Genel olarak karışık bir site izlenmi vermekte. Dosyaları izlemek için ayrıca Real Player kurmanız gerekmektedir. Üyelik gerektirmemekte ve ücretsizdir.

E-Dershane

Video Dersler

Web Etüt

Ders Arşivi

Cebirsel

Okulistik

Digi Dershane

Bu Sayfayı Paylaş