Samsung Reality Tanıtımı Özellikleri

'Samsung' forumunda DeMSaL tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Samsung Reality Tanıtımı Özellikleri konusu
    Samsung Reality - Samsung Reality Telefon - Samsung Reality Telefon Tanıtım

Verizon Wireless ve Samsung yeni modelleri Samsung Reality cep telefonunu tanıttılar. İnce çizgilere ve şık bir tasarıma sahip olan Samsung Reality cep telefonu siyah ve kırmızı renk seçenekleri ve 3 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran, yatay kızaklı fiziksel klavye, özelleştirilebilir widget'lar ve çoklu mesajlaşma özellikleriyle birlikte geliyor. Samsung'a özgü TouchWiz kullanıcı arayüzüne sahip olan Samsung Reality cep telefonu kullanıcıların cep telefonlarını diledikleri gibi özelleştirebilmelerine imkan tanıyor. Bu widget'lar sayesinde sosyal ağlara bağlanmak, fotoğraf paylaşmak ve YouTube gibi sitelere video görüntü yüklemek mümkün.

Samsung Reality özellikleri
    • 3 inç WQVGA (240 x 400) tam dokunmatik ekran
    • Yatay kızaklı Q klavye
    • Eksiksiz mesajlaşma seçenekleri
    • 3.2 megapiksel çözünürlüklü ve Gece Çekimi modlu kamera
    • Fotoğraf düzenleme özellikleri, Dynamic Canvas
    • Resimlerde flash animasyon desteği
    • Bluetooth teknolojisi ile kulaklık ve hands-free elsiz kullanım
    • Microsoft Office için Kurumsal E-mail
    • 16 GB kapasiteye kadar microSD bellek kartı desteği
    • Sosyal paylaşım sitelerine kolay erişim
    • VZ GPS Navigator uyumu - Sesli yönergelerle adım adım navigasyon
    • Visual Voice Mail - Sesli mesajları silme, cevaplama ve iletme
    • Media Center - -İndirilebilir oyunlara, zil seslerine ve duvar kağıtlarına erişim
    • Kişisel organizasyon fonksiyonu eşliğinde takvim, hesap makinesi ve çevirici fonksiyonları

Samsung Reality cep telefonu cihazın internet tarayıcısı üzerinden sık kullanılan internet sitelerine anında erişim sağlayan tek tıklama ile işlem gören widget'lara da sahip. Yeni Samsung Reality Smartphone akıllı cep telefonu 22 Nisandan itibaren Verizon Wireless satış mağazalarında ve web sitesinde satışa sunuldu. Samsung Reality cep telefonu 50 USD posta geri ödemeli olarak 79.99 USD fiyatla iki yıllık kontrat paketinden satın alınabiliyor.

Bu Sayfayı Paylaş