Samsung Mesmerize Smartphone Özellikleri Resimleri

'Samsung' forumunda SeLeN tarafından 27 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Samsung Mesmerize Smartphone Özellikleri Resimleri konusu Samsung Mesmerize Özellikleri - Samsung Mesmerize Cep Telefonu - Samsung Mesmerize Telefon Tanıtım - Samsung Mesmerize Telefonun Fiyatı - Samsung Mesmerize Teknik Bilgileri - Samsung Mesmerize Çıkış Tarihi

Samsung'un Galaxy S serisinden Android işletim sistemli yeni modeli Samsung Mesmerize (Samsung SCH-i500) Smartphone 4 inç Super AMOLED dokunmatik ekranı ile mobil oyun oynamayı ve film seyretmeyi bir keyif haline getiriyor.

Samsung Mesmerize Smartphone özellikleri
    Yeni Samsung Mesmerize Smartphone telefonun 4 inç büyüklüğündeki Super AMOLED dokunmatik ekranı telefondan oyun oynama ve aydınlık ortamda video görüntü seyretme işlemlerini keyifli hale getiriyor. Samsung Mesmerize akıllı telefonun 1 GHz Samsung Hummingbird Uygulama işlemcisi internetten indirme ve yükleme hızını arttırırken yüksek kalitede 3D grafikleri ve multimedya içeriğini rahatlıkla işleme performansı sağlıyor.

Samsung Mesmerize Android cep telefonu
    Samsung'un Google Android 2.1 işletim sistemine sahip olan yeni akıllı telefonu Samsung Mesmerize ile Android Market üzerinden 80.000'in üzerinde yazılım uygulamasına erişilebiliyor. Telefonda kullanılabilen uygulamalar arasında Google Search, Google Maps, Gmail, Google Talk ve YouTube gibi Google hizmetleri de bulunuyor.

Samsung Mesmerize Smartphone telefon
    Samsung Mesmerize akıllı telefonun Swype teknolojisine sahip sanal QWERTY klavyesi ile metin girişleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Altı eksenli hareket algılayıcıya sahip olan Samsung Mesmerize akıllı telefon mobil oyun, Samsung'un Social Hub, 5 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera, HD kalitesinde video kayıt fonksiyonu, MP3 çalar, 3.5mm kulaklık girişi, WiFi, Bluetooth 3.0 ve 32 GB'a kadar genişletilebilen bellek kapasitesi ile dikkat çekiyor.

Samsung Mesmerize incelemesi ve satış fiyatı
    Yeni Samsung Mesmerize smartphone akıllı telefon US Cellular internet sitesi ve mağazalarında iki yıllık taahhütlü sözleşme ve 80 USD geri ödemeli kampanya çerçevesinde 199 USD fiyat ile satışa sunulmuş durumda.

Bu Sayfayı Paylaş