Samsung INNOV8

'Motorola' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 26 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Samsung INNOV8 konusu
    Samsung INNOV8
    Samsung ve Symbian'ın birlikte sunduğu üst seviye eğlence özelliklerine sahip olan ve ayrıca Samsung i8510 olarak da bilinen Samsung INNOV8 cep telefonu 8 megapiksellik dijital kamerası, internet tarayıcısı ve ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor. Samsung INNOV8 modeli Samsung'un, cep telefonlarında dünya lideri mobil işletim sistemi olan Symbian'ı temel alan sekizinci telefonu olma özelliğini taşıyor.

Samsung INNOV8 Symbian cep telefonu
    Ağustos ayından itibaren piyasalara sunulmuş olan Samsung INNOV8 cep telefonu yüksek seviyede enerji tasarrufu, güvenlik ve performans sağlayan Symbian OS v9.3 işletim sistemine sahip. Symbian işletim sistemi Samsung INNOV8 cep telefonunun uygulamaları çok daha kısa sürelerde başlatmasına ve gelişmiş hafız yönetimine olanak tanıyarak özelliklerin daha etkin ve seri çalıştırılmasını sağlıyor.

Samsung INNOV8 multimedya telefonu
    Samsung INNOV8 cep telefonu sinemayı kullanıcıların cebine taşıyor. S60 uygulama kütüphanelerinden ulaşılan zengin uygulamalar sayesinde kullanıcılar DivX foramtı da dahil video seyredebiliyor, fotoğrafları görüntüleyebiliyor ve özel olarak önceden yüklenmiş olan üç boyutlu 3D oyunları Wi-Fi bağlantı aracılığıyla oynayabiliyorlar. GPS ve coğrafi etiketleme özelliklerinin yanı sıra Samsung INNOV8 cep telefonunda kullanıcıların internette sörf yapmalarını kolaylaştıran optik fare ve kolay navigasyon özelliği de bulunuyor.

Samsung INNOV8 8 megapiksel dijital kamera
    Üstün teknolojiye sahip olan Samsung INNOV8 cep telefonunun 8 megapiksel çözünürlüklü dijital kamerası göz kırpma fonksiyonu ve gülümseme fonksiyonu gibi özelliklere de sahip. 8 GB ve 16 GB dahili hafıza seçenekleri sunan Samsung INNOV8 cep telefonunun FM radyo ve Bluetooth özellikleri de mevcut. Telefonu dikkat çeken diğer özelliklerinin başında ise 1200 mAh bataryası, 2.8 inç büyüklüğündeki geniş LCD ekranı ve GPS navigasyon fonksiyonları geliyor.

Samsung cep telefonu ürün portföyü
    Samsung bu senenin başlarında 5 megapiksel dijital kameraya sahip ve Symbian OS v9.2 işletim sistemi üzerinde çalışan G810 modelini piyasalara sunmuştu. Telefonun bazı anahtar özellikleri arasında ses ve görüntü kaydetmede multimedya ve güvenlik fonksiyonları, fotoğraf çevirme opsiyonları, 3D grafik desteği ve uygulama kontrolleri gibi başlıklar dikkat çekiyor. Samsung 2007 senesinde Symbian OS işletim sistemine sahip altı adet yeni modelini duyurdu. Bunlar arasında Samsung i400, i450, i458, i520, i550 ve i560 modelleri yer alıyordu.

2. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

harika bişey yaa ne zaman piyasaya çıkacak, çok güzel bir telefon olduğu özelliklerinden belli oluyor...

3. sleza

sleza Üye

bu kadar teknolojiyi de kafamız almıyor ki.. bunu anlayana kadar şerefimle 3310 umu kullanırım rahat rahat :D

işte buu:D

4. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürlerr

Bu Sayfayı Paylaş