Samsung i7110 (Symbian OS / 2.6 inç ekran / 5 MP / WI-FI / GPS) Tanıtım Resimler

'Samsung' forumunda UquR tarafından 4 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Samsung i7110 (Symbian OS / 2.6 inç ekran / 5 MP / WI-FI / GPS) Tanıtım Resimler konusu Samsung i7110 (Symbian OS / 2.6 inç ekran / 5 MP / WI-FI / GPS) Tanıtım Resimler

(GSM Arena'dan alıntıdır)

Samsung'un üst segmentte yer alan ve teknoloji hastaları tarafından merakla beklenen akıllı telefonu i8510'u lanse etmesinin hemen ardından i7110 isimli yeni bir telefonun fotoğrafları internete sızdırıldı. Anlaşılan Güney Koreli firma pazarın farklı dilimlerini ciddi bir biçimde el altında tutmaya kararlı. i7110'un resmi teknik özellikleri net olmamakla beraber söylentilere göre telefon, Symbian OS alt yapısını kullanacak. Telefonda Bluetooth bağlantısı, microSD kart girişi, medya oynatıcı ve FM radyo gibi günümüzde artık standart haline gelen özelliklerin bulunması bekleniyor. Bunların dışında fotoğraflarda da görüldüğü gibi telefonda 5 megapiksellik kamera modülü mevcut. WI-FI, GPS ve HSDPA şebekesi gibi kritik özellikler konusunda yorum yapmak için henüz erken. Samsung'un, bizleri fazla bekletmemesini diliyoruz.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband GSM / HSDPA
    İşletim sistemi: Symbian OS v9.3
    Boyutlar: 118 x 52 x 12.9 mm / 125 gram
    Bellek: 50 MB dahili + 16 GB'a kadar microSD desteği
    Ekran: 2.6 inç 240x320 piksel 262.144 renk OLED
    Kamera: 5 Megapiksel, otomatik odaklama, flaş, geo-tagging, yüz algılama sistemi
    Video kaydı: 640x320@30 FPS / 320x240@120 FPS
    FM radyo: Var, RDS desteği
    Bluetooth: Var, v2.0
    A2DP profili desteği: Var
    WI-FI: Var, 802.11 b/g
    GPS: Var
    TV out: Var
    Batarya: 1200 mAH lityum iyon (430 saate kadar bekleme; 11 saate kadar konuşma süresi)
    Desteklenen dosya formatları: DivX/H.263/H.264/WMV/MP4/MP3/eAAC+/WMA/AMR/RealAudio
    Diğer özellikler:

Bu Sayfayı Paylaş