samsung D900 oyun program hatta ve hatta msn programı yuklemek...

'Samsung' forumunda =FiRaRi tarafından 11 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. =FiRaRi

=FiRaRi Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    samsung D900 oyun program hatta ve hatta msn programı yuklemek... konusu şimdi ilk adıma geciyorum dikkatlice okuyun ve adım adım uygulayın...

1,adım
    http://rapidshare.com/files/61763195/ba__351_lat.e xe.html
    burdan ''softick PPP'' indirin altakide seriali

şimdi size verilen usb kablosunu bağlayın ve ''softick PPP'' yi calıştırın calıştırma anında size hata vericek es gecin onu kurma işleminde onunuze ''2'' secenek cıkacak sizler ''2'' seceneği secip devam edin...kurma işlemi bittikten sonra ''pc sağ alta ''softick PPP'' nin ablemi cıkacak onu tıklatın ve acın actıktan sonra ''bluooth/serial'' seceneğini tıklayın ve tıkladıktan sonra''/device/serial cmd_0 seceneği cıkması lazım onu tıklayın eğer bu secenek cıkmadıysa bi yerde yanlış yapmışsınızdır.neyse buraya kadar herşey doğruysa seceneği tıklayın ve tamam yapın yaptıktan sonra yine amblemin uzerine gidip bu sefer sağ tıklayıp uste activate et diyor activate et...yaptıktan sonra tekrar amblemin üzerine gil ve eğer ''1 device connected PPP is disabled''cıkmışsa buraya kadar herşey tamam ve sorunsuz şimdi ''2''adıma gecelim.......

2.adım
    RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting. html
    burdan uploaderi indiriyoruz....

burdanda uploaderi indiriyoruz ve calıştırıyoruz calıştırdıktan sonra ''ADD'' tıklayın ve indirdiğiniz programı uploadere yukleyin şimdi bunu yaptıktan sonra kılavyeyi ve mausu bırakıp teli elinize alın....şimdi ''3''adıma gecelim...

3.adım
    www.getjar.com

burdan telinizin modelini ve markasınısecip istediğiniz her programı bulabilirsiniz jar ve jad olarak tabi indireceksiniz zaten siz eğer jad ve jar ne derseniz onlar indireceğiniz programların altında yazıyor jar ve jad diye işte siz indirin her ikisinde ama bu indireceğiniz jar ve jad aynı klasorde olacak.....''4'' adıma gecelim..

4.adım...#*5737425# tıklayın

tıkladıktan sonra onunuze java serisi cıkacak

burda ilk seceneği secin ''PPP UP'' yi secin
    sectiğinizde önunuze ''2''secenek cıkacak ''Bluetooth''ve''USB''seceneği siz ''USB''yi secin..
    sectikten sonra ''serial yukleme değilde''........''RUN TCK''secin bazı arkadaşlar serial diyor ama kesine ve kesin olmaz eğer bana inanmıyorsanız deneyin ama buyuk ihtimal teliniz kendini resetliyecek neyse konun dışına cıkmayalım ewet heerşey bu kadar umarım yukleye bilmişsinizdir...

NOT:bi tşkru fazla gormeyin....umarım yuklersiniz...şahsen ben kendim telime yukluyorum benimde tel samsung D900 bide hangi msn derseniz eBuddyBeta yı tavsiye ederim şu anda ben kullanıyorum vede memnunum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ocak 2010
  2. Google

Google Özel Üye

Emeğine sağlık, paylaşım için teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş