Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Mersin Gülnar

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Mersin Gülnar konusu Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Hakkında - Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Tanıtım - Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Resimleri - Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu İletişim

,

amiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Mersin Gülnar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuz 1999/2000 de Eğitim-Öğretime açılmıştır.Okulun yerini Samiye Naim Eğitim Vakfı Başkanı Samiye Kandemir (Sakaryalı) bağışlamış olup,binanın yapılmasına maddi olarak da katkıda bulunmuştur.Daha sonra annesinin adını yaşatmak amacıyla Mürüvvet KANDEMİR adını okula vermiştir.Okul toplam 1391 m2 olup,592 m2 si okul binası 799 m2 de bahçe olarak düzenlenmiştir.Bina yıldız tip proje olarak yapılmış ve tek kattan oluşmuştur.
    Halen 5 sınıf,1 çok amaçlı salon,1 müdür,1 memur odası,1 mutfak ile faaliyet göstermektedir.

Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SAMİYE NAİM EĞİTİM VAK.M.KANDEMİR ANAOKULU
    Adresi: SARAY MAH.DEMİROLUK CAD.TÜRAY SOK.GÜLNAR
    Telefon Numarası: 3247514026
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Samiye Naim Eğitim Vak.m.kandemir Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş