Sami Sipahi İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sami Sipahi İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Sami Sipahi İlköğretim Okulu Hakkında - Sami Sipahi İlköğretim Okulu Tanıtım - Sami Sipahi İlköğretim Okulu Resimleri - Sami Sipahi İlköğretim Okulu İletişim

Sami Sipahi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun arsası 12.643 metrekare olup tamamı 31.607.500 TL'ye şahıslardan Milli Eğitim Gençlik ve Spor Müdürlüğünce parası ödenmek suretiyle istimlak edilmiştir.
    Bina inşaat bedelinin tamamı sayın Sami Sipahi tarafından karşılanmıştır. Sami Sipahi İlköğretim Okulu ile Vali Bahaeddin Güney İlköğretim Okulu 21.08.2004 tarihinde Sami Sipahi İlköğretim Okulu adı altında birleştirilmiştir.
    Arsası 17.731 metrekare olup A, B,C,D dört bloktan oluşmaktadır. Bunlardan A blokun bedelinin tamamı Sami Sipahi tarafından karşılanmıştır. B,C,D blokları ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılmıştır.

Sami Sipahi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 222 2375672
    Okulun Faksı: 222 2174465
    Okulun Adresi: GÖKMEYDAN MAH.KAĞİTHANE SOK. NO: 48 ESKİŞEHİR
    Okulun Web Adresi:
    http://www.samisipahiio.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 968627@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Önder UÇAK
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Dolmuş: Siyah: 7-10-14-15-44 Kırmızı:10-15-44 Tramvay: Devlet Hast.,Borsa ,Yunuskent Durakları. Turgut Reis And.Tek. ve EML 'nin karşısındadır.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Sami Sipahi İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş