Samad Hassan

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 8 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Samad Hassan konusu Merhaba,
    Bizim köyumuz hakkinda kim bu bilgileri yazdiysa luften kendini beyan etsin. Eger isterseniz ben bizim köyumuzun geografi, tarih ve kultur hakkinda bilgi veririm. Butun Avrupa ulkelerini gezen birisi olarak objektiv bakan birisiyim. Birinci anadilim kurtce, ikinci turkce, ucuncu arapca, dörduncu isvecce, besinci farsca ve biraz inglizce. Bu bilgileri ve kulturu benden sormadan bilemezin ki ben huso ailesi hakkinda bilgiye sahibimdir.
    Dertyal köyun buyuk aileleri
    1. Huso ailesi hakkinda bilgiler (lutfen ekleyin):
    Husonun buyuk oglu Hasenenin 9 oglu, 2 kizi var. Husonun ikinci oglu Muhammed 8 oglu 2 kizi. Ucuncu oglu Ramazanin 5 oglu, 2 kizi var. Dörduncu oglu Suleyman 1 oglu, 3 kizi . Besinci oglu Ömer 1 ogli, 1 kizi var. Altinci oglu Hamido 3 oglu, 1 kizi var.
    2. Hane ailesi
    3. Eyyub ailesi
    4. Hamdo ailesi (Sikrine Hamdo)
    5. Isa Akin ailesi
    6. Ahmo ailesi

Bunu yazan Samad Hasan Ibrahim.
    Eger baska bilgi benden ögrenmek isterseniz, telefonumdan bana ulasabilirsiniz; 0046736785505

Tack så mycket. Hejdå (Tesekurler)

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Hoşgeldiniz, hangi köy olduğunu yazarsanız bilgileri düzenliyelim.
    Sitemizde köylerle ilgili bilgileri vikipedi veya yerelnetten alıyoruz.
    Orda köylüler veya o köyü tanıyanlar kendileri düzenleyip yorum yapıyorlar.
    Eğer bilgiler yanlışsa sizde sitemizde üye olup köyünüz hakkında bildiklerinizi ve varsa resimleri paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş