SAM Broadcaster 4.3.6 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 28 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

SAM Broadcaster 4.3.6 İndir konusu SAM Broadcaster 4.3.6

Boyut : 22.1 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 14 Gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP

Üretici Firma : Spacial Audio Solutions

Tanıtım:
    İnternet üzerinden profesyonel anlamda radyo yayını yapmak isteyenler için mükemmel bir program. Efekt arşivi, çalma listesi, reklam listesi ve daha birçok özelliği ile SAM Broadcaster göz dolduran bir program.

Sam Broadcaster sayesinde bilgisayarınızda bulunan müzik arşivinizi radyo istasyonuna çevirebilirsiniz. Üstelik sadece programa sahip olmanız tüm bunları yapmanıza olanak sağlıyor.

Tanınmış en iyi çözücü desteği :

aacPlusv2
    MP3
    mp3PRO
    WM9
    Ogg - Winamp
    Windows Media Player
    Live365
    MusicMatch

Para kazandıran yayıncılık
    SAM Bradcaster ile internet üzerinden aynı anda hem radyo yayınınızı yapabilir hem de StreamAds üzerinden size özel kullanıcı kodu ile yapılan reklamlardan prim elde edebilirsiniz.

Gerçek zamanlı istatistik
    Yayınınızı gerçek zamanlı olarak kaç kişinin dinlediğini görebilir ve bölge, ülke gibi başlıklar altında inceleyebilirsiniz.

Web Entegrasyonu
    SAM Broadcaster sayesinde radyonuz için web sayfası hazırlarken kodlarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Entegre kod üreteci sayesinde PHP tabanlı kodlarla hazırlanmış sayfalar otomatik olarak üretilerek kullanıma hazır hale getiriliyor.

Reklam Otomasyonu
    Oluşturduğunuz reklam çalma listesi ile kaç parça arasında veya kaç dakikada bir reklam çalınacağını belirleyebilirsiniz.

Tanıtım Videosu
    Programın ayrıntılı tanıtım videosu için tıklayın

Programın tam sürüm fiyatı 279 $'dır

SAM Broadcaster 4.3.6

Bu Sayfayı Paylaş