Salih Alptekin İlköğretim Okulu Çankaya Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Salih Alptekin İlköğretim Okulu Çankaya Ankara konusu Salih Alptekin İlköğretim Okulu Hakkında - Salih Alptekin İlköğretim Okulu Tanıtım - Salih Alptekin İlköğretim Okulu Resimleri - Salih Alptekin İlköğretim Okulu İletişim

VİZYONUMUZ

Salih Alptekin İlköğretim Okulu olarak vizyonumuz; Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ün ilke ve inkılâplarını rehber edinerek, Öğrenci arkadaşlarımızın Eğitim-öğretim, spor, kültürel ve bilimsel yaşamlarının zenginleştirilmesi ve geliştirilmesi hususunda, öğrencilerimizin genel sorunlarının yönetim birimleri ile birlite işbirliği içerisinde çözülmesidir.

MİSYONUMUZ

Salih Alptekin İlköğretim Okulu olarak misyonumuz; ana okulu, ilkokul ve de ortaokul programlarında kayıtlı öğrencilerin eğitim-öğretim, spor ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanması ve geliştirilmesi hususunda, Atatürk ilke ve inkılâplarını kendimize rehber edinerek, okulumuzun yönetim organlarıyla etkili bir iletişim kurarak öğrencilerin beklenti ve isteklerini gerçekleştirebilmek ve öğrencilerin eğitim öğretim konusundaki kararlara katılımını sağlamaktır. Salih Alptekin öğrencileri ulusal ve uluslararası platformda örnek taşıyacak nitelikte en iyi şekilde temsil etmektir.

FOTOGRAFLAR

http://www.salihalptekin.k12.tr/galeri/

İletişim

Adres : Selimiye Caddesi No:6 Y.Ayrancı Çankaya / ANKARA

Telefon : 0312 426 80 02 - 468 46 98

E-posta :
    salihalpio@mynet.com

kaynak:salihalptekin.k12.tr

Bu Sayfayı Paylaş