Sahi Ne Kadar Oldu Ben Öleli_?

'Şiirler' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sahi Ne Kadar Oldu Ben Öleli_? konusu Sahi Ne Kadar Oldu Ben Öleli_?
    ve ben çok sonraları anladım,acıtan bir aşkın izlerinin ömür boyu kalabileceğinigözümden dudağıma tuz taşıyan patika yolların yıllarca yüzümden silinmeyişinden öğrendim

meğer sonu hüsran bir aşk,rahat vermezmiş insanageçmezmiş acısı,kasıp kavururmuş sancısı

ey aşk!neden yanımdayken sonradan bu kadar canımı yakacağını söylemedin bana?neden anlatmadın acıtan yanlarını?

şimdi içimde sızlayan kesikler,yüzümde sudan çizgiler,dizlerimde hiç geçmeyecek izler ve avuçlarımda kanyaşamaya çalışıyorum
    gitsen ayrı dertsin,kalsan ayrı

evet aşkben yeni öğrendim insanı ne denli esir edebileceğiniönce süründürüp,sonra yine de güldürmeyeceğini
    şimdi alfabeyi yeni öğrenmiş bir çocuğumbana tanıdık gelen bu dizelerin anlamını yitirmiş uğultusu sağır ediyor benliğimitoz duman ediyor,eritiyor sağlam kalan yönlerimi

ey aşkiçimdeki sancıya,beynimdeki çıkmaza,deli eden çaresizliğime,küskünlüğüme,kırılmışlığıma rağmen hala asil bir yüreğim varo hiç kaybetmedi asaletini!

sen vurdun,o yüceldi
    sen ağlattın,o sabretmeyi öğrendi
    sen vazgeçirttin,o vazgeçmemeyi öğrendi
    demem o ki;sen alçaltmaya vurdukça o yükseldi

söyleseneeline ne geçti aşk!?asırlarca insanoğlunu kanatınca,yalvartınca,ağlatıncane bileyim işte,kulu kula kul yapınca,kapısında yatırınca,köpek gibi sayıklatınca ne geçti eline!?

seni bilemem ama biz akıllanmayız aşkbu yetmez bizebiraz daha acıt canımızısen daha çok vur,biz bir kere daha ölelim!!

zaten bu ezdiğin yüreğimin yaşama sevinci kaldı mı sanıyorsun?hadi dayan az kaldı aşkbiraz daha vur da beraber gömelim yüreğimi

Bu Sayfayı Paylaş