Sahİbİnİ Ariyan Mektup***

'Şiirler' forumunda NeslisH tarafından 3 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sahİbİnİ Ariyan Mektup*** konusu Sahİbİnİ Ariyan Mektup

Son bir sevgi, son bir mutluluk yakaladım seninle. Belki çok kısaydı kimileri için. Nerden bilsinler ki benim için bir ömre bedel olduğunu. Ben gözlerinde yaşadım bu aşkı ve gözlerinde bıraktım umutlarımı. Şu anda benim için ne düşündüğünü bilmiyorum ama ben seni seviyorum. Hala aklımın bir ucundan çık-
    mıyorsun. Yerlerde sürünüp yok olsam, adım bir yana, dünyada olduğumu unutsan ben yine bıraktığın yerde olacağım...

Her gece yalvarıp tanrıya
    Bir tek seni
    Yalnız seni istedim
    Her geçen gün biraz daha sevdim
    Biraz daha özledim
    Özlemlerle büyüttüm seni içimde
    Öylesine büyüdü ki sonunda özlemin,
    Seni özlemeyi sevdim
    Öyle çok sevdimki özlemini,
    Gün geldi seni deyil,
    Yalnız seni özlemeyi sevdim...

Hatırlıyormusun ilk ayrılacağımız zamanı, karlı bir gündü, dillerimiz konuşmasada gözlerimiz ayrılma-yalım diyordu. Demiştik ya susmak bazen çok şey anlatır biz yine öyle yapıyorduk. Ama şu anda korkma- dan söyleyebiliyorum, seviyorum seni...

Hep kahraman olmayı istemiştim
    Çocukken annemin anlattığı masallarda
    Oysa nerden bilirdim ki kahraman olacağımı
    Böyle bir aşk masalında.

Yıllar geçti ve ben senin özleminden yanıp kavrulmuş olarak yanına geliyorum. Karşılaştığımızda gözlerindeki en ufak bir ışıltıyla bile bu dünyayı yakabilirdim. Sen bu dünyayı yakmamı bırak bendeki sev-giyle ısınmayı bile istemiyorsun sevgili. Bendeki ateşle yaktın beni...

Senden duymak istediklerimi yine başkalarından duyuyorum daha önceki gibi. Ayrılık zamanı geldi-
    ğinde yine eski ayrılığı yaşıyorum...

Vedalaşmak istemiyorum
    Ağladığımı görmeni istemiyorum
    Gitme desem gitmeyecekmisin sanki...

Sensiz yapamayacağımı anlıyorum yine. İlk anda görmek istediğim ışıltıyı o an görüyorum. Benimle
    gel dememi bekliyor galiba gözlerin. Seni seviyorum ve sevdiğim içindirki diyemiyorum sevgili diyemiyorum..

Bir gün bu dünyayı yakarak geleceğim ve o zaman gözlerindeki ışıltıya gerek duymayacağım. Ama o
    zaman geç kalmış olacağım ve seni bu halinle bulamayacağım. Ve bu masalın sonu gelecek ve ben yaka-
    rak geldiğim bu dünyada yalnızlığımı yanıma alıp -yalnız kalmamak için - sevdanla tutsak olarak yanaca-
    ğım.

Bu Sayfayı Paylaş