Sabri'nin 2 korkusu

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 13 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sabri'nin 2 korkusu konusu [​IMG]

Galatasarayımızın sağ kanat oyuncusu Sabri Sarıoğlu da kendisi açısından iyi bir sezon geçirdiğini dile getirdi.

Galatasarayımızın sağ kanat oyuncusu Sabri Sarıoğlu da kendisi açısından iyi bir sezon geçirdiğini dile getirdi. Sezon başında geçirdiği sakatlığı iyi çalışarak atlattığını kaydeden Sarıoğlu, 'Ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bazılarına komik gelebiliyor, ama boyumun verdiği dezavantajla bazen hava toplarında etkili olamıyorum. Gücüm kuvvetimle olsun, Performansımla olsun bu açığı kapatmaya çalışıyorum. Kendime hem defansta hem de hücumda güveniyorum' diye konuştu. Transferlerin rekabet yarattığını ifade eden Sarıoğlu, bu rekabetten de Galatasaray'ın yararlanacağını söyledi.
    İKİSİ DE ÇOK SÜRATLI
    Sarıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: 'Ligin ilk yarısında istediğimiz oyunu bazen sergileyemedik. Kendi sahamızda ortaya koyduğumuz etkili oyunu deplasmanda bazen gösteremedik, ama ilk yarıda bunun dersini çıkardık. İlk yarıda yaptığımız hataları iyi analiz edip, ikinci yarı bu hataları yapmak istemiyoruz. İkinci yarı, deplasmanda da etkili oynadığımız takdirde mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum.' Sabri, Türkiye'de çekindiği iki futbolcuyu açıklarken de, 'Beşiktaş'tan Tello, Fenerbahçe'den de Uğur Boral beni hayli zorluyor. Çünkü ikisi de hayli süratlı' ifadesini kullandı.

Bu Sayfayı Paylaş