Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu Karaman konusu Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu Hakkında - Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu Tanıtım - Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu Resimleri - Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu İletişim

OKULUMUZ

Okulun Tarihçesi:Okulumuz 1999 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ermit Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine ihale edilmiştir. 2001 yılının Aralık ayında geçici olarak teslim alınmıştır. Okulumuzun adı, dönemin valisi Sayın Ali AKAN ve dönemin Milli Eğitim Müdürü Sayın Mazlum ALTUNKAYA’nın teklifleri doğrultusunda Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu olarak belirlenmiştir.

Fiziksel Özellikleri: Okulumuz bodrum katı, Zemin kat, 1.kat, 2. kat ve 3. kat olmak üzere 5 kattan oluşmaktadır.

Bodrum katı öğrenci kantini, ve tenis odası... bulunmaktadır.

Zemin Katta 5 derslik 1 görme engelliler sınıfı ve öğrenci WC'lerinden oluşmaktadır.

1.Katta Müdür odası, Müdür yardımcısı odası, Memur odası, Rehberlik Odası, Öğretmenler odası, satranç odası, 5 derslikten ve bay bayan öğretmen WC' lerinden oluşmaktadır.

2.Katta fen laboratuarı, 2 Bilgisayar laboratuarı, , 5 derslik ve öğrenci WC' lerinden oluşmaktadır.

3.Katta ta ise 5 derslik ve öğrenci WC' lerinden oluşmaktadır.

SABİHA GÖKÇEN İLKÖĞRETİM OKULU İLETİŞİM BİLGİLERİ

Okul Kodu : 884221
    Okul Müdürü : Mustafa DOGAN
    Telefon : 0 (338) 221 31 21
    Fax : 0 (338) 221 31 21
    E-Posta :884261@meb.k12.tr -
    sabihagokcen70@gmail.com
    Web : http://sabihagokcen70.meb.k12.tr
    Adres : Hacıcelal Mah. 589. Sk.No:6 Bayrakçı Parselleri
    70100

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş