Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Hakkında - Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Tanıtım - Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Resimleri - Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu İletişim

Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ : Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu olarak hedefimiz ; yetiştireceğimiz öğrencilerimizin Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı , Demokratik , Laik ve Cumhuriyete sahip çıkmayı öğreten ,Ülkesine hizmeti borç bilen , Milli ve Manevi değerlerini önemseyen , Bilimsel düşünceye açık , sevgi ve saygı dolu çağdaş bireyler olarak , çocuklarımızı yetiştirebilmektir

MİSYONUMUZ: Çağdaş bir dünya insanı yetiştirmek için en kaliteli eğitimi ve öğretimi sunmaktır.
    BİZ; · Atatürk ilkeleri ışığında; · Sevgi ve saygıya, · Sorumluluk bilincinin gelişmesine, · Doğru, adil ve demokratik davranmaya, hata ve başarıları paylaşmaya, · Özgüvene, · Bireysel ve Grup disiplinine, · Araştırma ve Analitik düşüncenin geliştirilmesine, · Eleştiriye açıklığa, · Pozitif düşünceye, · Yaşam boyu öğrenmeye, · Yüksek motivasyona ve ödüllendirmeye, · Her tür şiddete karşı barışçıl, insancıl, gerçekçi, girişimci, üretken, yaratıcı, bilimsel düşünen, irdeleyen ve sorgulayan, çağdaş bir dünya insanı yetiştirmeye, · Çevre bilincinin geliştirilmesine, · Sanat ve sporun ruhsal ve bedensel gelişime katkısına ve SABİHA AHMET TABAK İLKÖĞRETİM OKULU olmanın haklı gururunu yaşamaya ÖNEM VERİYORUZ.

Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
    Okulun Telefonu: 2323530709
    Okulun Faksı: 2323530308
    Okulun Adresi: 1609/12 Sk. No:35 Alpaslan Mah.
    Okulun Web Adresi:
    http://sat.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Sabiha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız