Sınırteke İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sınırteke İlköğretim Okulu İncirliova Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Sınırteke İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sınırteke İlköğretim Okulu Resimleri - Sınırteke İlköğretim Okulu Hakkında

TARİHÇESİ

Okulumuz ilk defa 1945 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. 1996–1997 eğitim-öğretim yılında 8 yıllık ilköğretim okuluna dönüştürülmüştür.

Okulumuz müştemilatı ve avlusuyla birlikte 3700 metrekare alana sahiptir. Ayrıca 7680 metrekare okul uygulama bahçesi olarak da kullanılan mandalinliğe sahiptir.

Okulumuz Aydın-İzmir karayoluna 1km uzaklıkta olup, İncirliova'ya 6, Aydın'a ise 15 km uzaklıktadır.Köyümüze İncirliova'dan saat başı servis bulunmaktadır.

Okulumuzun derslik sayısı 9’dur. Okulumuzda 1 Müdür 1 Müdür yardımcısı, 9 kadrolu, 2 sözleşmeli öğretmen ve 152 öğrenci vardır.

Okulumuz bünyesinde Anasınıfı, Bilişim Teknolojileri Sınıfı ve Fen Laboratuarı vardır.

( Kaynak: Bülent TAYHAN Okul Yrd.)

Sınırteke İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sınırteke İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sınırteke İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sınırteke İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sınırteke İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SINIRTEKE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: SINIRTEKE KÖYÜ

Telefon Numarası: 2565811097

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : 421555@meb.k12.tr

Web Adresi:Sınırteke İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş