Sıdıka İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sıdıka İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Sıdıka İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Söke'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sıdıka İlköğretim Okulu Resimleri - Sıdıka İlköğretim Okulu Hakkında

Merhum Kocagözoğlu Ahmet kızı Sıdıka KESKİNOĞLU tarafından yaptırılmıştır.
    Arsa, bina ve içinin malzemesi ile bahçe duvarları bedellerini SIDIKA Hanım ödemiştir.
    4 Temmuz 1953 te binanın temeli atılmış, 16 Kasım 1953te açılışı yapılarak 23 Kasım 1953 Pazartesi günü eğitim-öğretime başlamıştır

Sıdıka İlköğretim Okulu Aydın Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sıdıka İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sıdıka İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sıdıka İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sıdıka İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SIDIKA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KONAK MAH.NAMIK KEMAL CAD.NO:2

Telefon Numarası: 2565181192

Faks Numarası: 2565188405

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi: Sıdıka İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş