Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Sivrihisar Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Sivrihisar Eskişehir konusu Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Hakkında - Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Tanıtım - Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu İletişim

Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Sığırcık İlköğretim Okulu Eskişehir Sivrihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sığırcık İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sığırcık İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sığırcık İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sığırcık İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Sivrihisar
    Okulun Telefonu: 2227388004
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Sığırcık Köyü Sivrihisar Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://mail.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 327850@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: İsmail ÖZBUDAK
    Okulun Öğretmen Sayısı: 6
    Okulun Öğrenci Sayısı: 80
    Okulun Derslik Sayısı: 7
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Sivrihisar'dan hafta içi hergün saat 14:00 da köye arabamız vardır.Köyümüzde 4 adet okul lojmanımız vardır.
    Metropol İçi / Dışı : Dışı
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Var
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Yok

Sığırcık Köyü İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş