Sığırçayı İlköğretim Okulu Göynücek Amasya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sığırçayı İlköğretim Okulu Göynücek Amasya konusu Amasya daki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Sığırçayı İlköğretim Okulu Hakkında - Sığırçayı İlköğretim Okulu Resimleri - Amasya Göynücek İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sığırçayı İlköğretim Okulu Bilgileri

SIĞIRÇAYI
    İLKÖĞRETİM OKULU

SIĞIRÇAYI İLKÖĞRETİM OKULU

Okulumuz 1959 yılında hizmete gimiş olup 1640 metre karelik alana 360 metre karelik bir bina olarak inşa edilmiştir.

Okulumuzda;
    2 tane derslik,
    1 müdür odası,
    Lojman ve tuvaletler
    bulunmaktadır.

Sınıflarımızda;

1. sınıfta: 9
    2. sınıfta: 8
    3. sınıfta: 9
    4. anasınıfında: 12 olmak üzere toplam 38 öğrenci bulunmaktadır.

1. 2.ve 3. sınıflar birleştirilmiş sınıf ve Müd.Yet.Öğretmen Osman ASLAN tarafından okutulmaktadır.

Ana sınıfı öğretmeni Güllü KALKAN 'dır.

Sığırçayı İlköğretim Okulu Amasya Göynücek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sığırçayı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sığırçayı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sığırçayı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sığırçayı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SIĞIRÇAYI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: SIĞIRÇAYI KÖYÜ

Telefon Numarası: 3586153129

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi :
    Sığırçayı İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş