Süren'den teşhis

'Galatasaray' forumunda NoName tarafından 10 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. NoName

NoName Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Süren'den teşhis konusu Süren'den teşhis

Galatasaray Yönetimimizin mali alanda en önemli hedefleri arasında bulunan Futbol A.Ş.-Sportif A.Ş. birleşmesi için kaynak arayışları tüm hızıyla devam ederken, eski Başkanımız Faruk Süren, Sportif A.Ş.’nin şimdiye kadar iyi yönetilemediğini savundu.

Sportif A.Ş. için yapılan, ‘kambur’ yorumlarına karşı çıkan Süren, sarı-kırmızılı kulübümüzün, şirketten yeterince yararlanamadığını söyledi.

Sportif A.Ş.’nin, ABD’li şirket AIG ile yapılan ortalık zamanında kurulduğunu hatırlatan Faruk Süren, “Sportif A.Ş.’ye kambur denmesi anlamsız. Doğru işletilse, doğru çalışılsa, doğru yönetilse Sportif A.Ş.’nin bu kulübe çok büyük yararları olurdu. Şimdiye kadar maalesef Sporif A.Ş.’nin değerini bilemedik” dedi.

Telekom için tebrik

Eski Başkanımız Faruk Süren, Galatasaray Kulübümüzün, Türk Telekom’la yaptığı dev sponsorluk anlaşması için Başkanımız Adnan Polat ve yönetim kurulunu kutladı. Yeni stada 10 yıl boyunca ismini verecek olan Türk Telekom’la çok iyi bir anlaşma yapıldığını kaydeden Süren, “Bu konuda yönetim kurulu ve Sayın Adnan Polat’ı tebrik ediyorum. Bazıları fiyatın düşük olduğunu söylüyorlar, ancak eğer öyleyse daha iyisini niye kendileri yapmadılar? Bugün bütün dünyada, bu tür anlaşmaların mali boyutu hep bu rakamlar civarındadır” açıklamasını yaptı

Bu Sayfayı Paylaş