Süper NickLer : )

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Süper NickLer : ) konusu SénmiyDin o Hayatımın ßa$roLünü vérdiğim ßécérikSiz fiqüRan..Üzqünüm Artık masaLLAra inanmıyorum SEnden bi kahraman Yaratamam..!

küÇüqüM daHa çoK küÇüqüM bU yüZdeN büTün koRkuLarıM GruRum Bu YüzDen bU yüzDeN çoCuK qibi koRuNmasızLıqım ):

MutLu sonLa ßitén hikayén oLamam..(!)

Eskileri siLdim ama kırmızı oLunca izi kalıoo...

Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır?
    Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?

İnsan Paranin Sahtesini yapar Parada İnsanIn!

qöZüme ayrıLıK KaçTı o yüzDen aqLıyoRumM!

Canımm Çekmiyor artık o eski suçLarı . . . !!! UnUttUmmM SozCUgu cIqmAdı agZIMdan HALA Coq SEfiOrM!!!!

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!

€limde Bir Kitap Sayfası İsTe Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat !...

geçici öldürme beni kalıcı öldür boynumun izi kalsın yüreğinin ipinde...

Hayat yolunda çıplak ayakla yürürken dikkat et hayal kırıklıkları batabilir...!

Yalnızlık gülümser ekşi ekşi suratıma ben yalnızken ve ağlarken demekki yalnız değilmişim kendimi yalnız sanırken

SEN YALAN SÖYLEDİN ANNE!
    Hiçbir sevgili saçlarıma papatyalardan taç takmadı.

Kime baksam şu sevdiğin gözlerimle,
    Hepsi yok oluyor.
    Sırılsıklam kalıyorum.

DışımDa KahkahaLardan ßi SureT İçimde Kan ağLayan Küçük ßi MeLek... ..!

кaLвiм тєк вaşıηada aтaя dєSтєк üηiтє iSтємєz !!

giddin gideli s0nsuz bir acı
    ölümün önüne gecemedim y0k bir ilacı

Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!...

2. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

haγaт вєηм haγaтıмм σLdηqηdaη вî pяσвLêм γσкx)

ßєηкaηıγøяuм daмLadaмLa.SıηıяSızLığa вaкıσяuм ωє SσηSuzLuктaıм...ÔLüγøяuм...?

мuтLuLuquм ςσктaη iFLaS єтмi$ iтiяaS haккıм γhσк вiLiσям..!!

3γaηLı$ıм 1dσqяuмLa Çєктi qiттi...ßüтüη hiкaγєм вuяda вiттi...!

вaηa iηaηмaγaη кapıмı ςaLмaγaη SєωqiLidєη вaηaηé .γüяєqi σLмaγaη hiÇ qözü dσγмaγaη SéωqiLiγє qüLєqüLє..

qéL qiтмé ßéßéqiм ßéηi тéякéтмé öLüяüм SéηSiz ßéηi ßiя кÖ$éγé İтмéé.

кaLßiмi qöяéßiLSédiη ßiLiяdiη héя$éiη кaγßσLмadıqıηı..

ićiηdє вiя$є γwaяSa кüятajLa aLdя.. ćüηкü мσηтajLa düzєLмićєктєк $єγ haγaттıя..

ŚéИ ЪéИįм ђάЧάŦıмĐά РįЧøИŚцИ ŚéИį ĶάЧЪéĐéЯŚéм 1 РцάИıм qįĐéЯ, ЪéИ ŚéИįИ ђάЧάŦıИĐά $άђıм ЪéИį ĶάЧЪéĐéЯŚéИ øЧцИ ЪįŦéЯ..

Herkese hakettiği kadar değer veriyorm...Fazlası zarar biliyorum.!

heRKezz a$kınıı yaZMı$ duvaRLara kaĞıtLaRaa .. ßen seNİ saRdım saqLAdımm yaRınLaRaa '!

Önplanda deilim die sanmayın arkanızda kaldım!!Sizin yürüdüünüz yollara ben coktan adımı yazdım..

Hepiniz Benden Irak...Cehenneme Direk...

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

n0 paNik n0 heyCan ßeN kOpcaM seN ßaqCan..

ѕυѕмαк νєяιℓмєѕι qєяєкєη єη zσя ¢єναρтıя...кσηυ$αη кσℓαу σℓαη∂ıя.ßιz ѕυѕтк ! $ιм∂ι кσηυ$αη кσηυ$ѕυυηη.....!

qidenn qitsinn ne kaybettiqinii qörsünnn

вη вaSкaLaяı qiвi 2.яuh aяaмıγσяuм ćüηкü qєяєq γσq γєтiσямкєηdiмє..

paηik γapмaa кaćıp тuтмa σтuяduquη γєяdє γaqяıLaмa..

cık balkondan at beni in assaqa tut beni ..

rüya biter kul qerceqe uyanıR ..

µмµтLâяâ кâηмâ ,µмµтLâя ßîяqûηîмкâη §izLâSîя. hâγâтî тøzpêм ßêγâ§îγøяµм §âηмâ,hêя яêηк ßîяqûη §îγâhLâ§îя...

qidiγσяuм...aωuςLaяıмda ćaм paяςaLaяıγLa,кaηLa Siγah duωaяLaяa haγaLLєяiмi γazмaγa..

Bu Sayfayı Paylaş