süper niCkLer (imza içinde kuLLanıLaßiLir)

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Fatma tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    süper niCkLer (imza içinde kuLLanıLaßiLir) konusu Bitti buraya kadarm$ dedim
    Unuttum biLe dedim
    Avuttum kendimi sözde
    Ama yinede akıô gözyaşLarım
    IsLatıô yastıımı
    Seni özlediim geceLrde

Çocukluğumu özlüorumm
    Yara bere içindeki dizlerimi
    Elma şekerine bulaşmış ağzımı
    Yaramazlık yaptığımda annem görmesin die saklandığım kapı arkalarını
    Oysa çokdan sobeledi hayat beni!

yoksa hayat takLaya mı getirdi biZi ?!

Karşıdan bakarsan görürsün Dostunu !

Aşk için kurduğum "düşlerin" yeriniKocaman "yanılgılar" almış !

Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum !

hani bana biR güL weRmiştin o güL soLunca mutLaka geLeceğim demiştin aLLah seni biLdiği gibi yapsın emii güL pLastik çıktı beni kandıRdıN

bahaRı çiçekLe çayı 2 şekeRLe hayatı seniNLe sewiyoRum

yeRLere çöp atmayn hawaya atıN bıRakın soRumLusu newton oLsn

/_\ /_\ /_\

bu 3 dağı göRdün mü???BiRi sana oLan sewgimi beLirten dağBiRi sana oLan özLemimi beLiRten dağBiRide beni unutuRsan seni tepesinden atacağım dağ

yine iç ((göNüL)) şişem kıRıLıp kenaRa düştü

gözLer sewdiğini heR zaman buLuR

BiR bahçe düşün oRtasıNda sadece biR ÖyLe biR güLki dokuNsaN köLesi kokLasan esiRi kopaRsan kuRbanı oLursun işte sen öyLe biR Bahçenin biRicik güLüsün

sen wodafone gibi anı yaşaRken ben turkceLL gibi her zaman her yeRde çekemem senii

bazen fıRtına bazn yağmuRumsun Bitsin bu hasRet geL ne oLursun Susuz çöL gibi sana susuzum dünyaLar benim oLsada biLki sensiz mutsuzum

gözLeRim köR oLsa göRemesem senii
    hafızam kayboLsa biLmesem kendimi
    hiç kimse tanımaz oLsada benii
    kendimi unutuR yinede unutmam seni

bütün kızLarr dostum oLsa mini etek moda oLsa yine dostumu isteRim Demet şeneR kankim oLsa Deniz akkaya sewgiLim oLsa yine dostumu isterim Tuba özay masaL anLatsa ebru şaLLı yemek yapsaa Petek dinçöz çamaşıRLarımı yıkasa yine dostumu isteRim O dostuma sLm oLsun Mini etekLi kızLar ona kuRban oLsun

bahaRı çiçekLe çayı 2 şekeRLe hayatı seniNLe sewiyorM senin sesini gözLeRinin Rengini geLmişini geçmişiNi tutmayın Lan benii sewiyoRm işte senii

Bu Sayfayı Paylaş