Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Bilgileri Marmara Ereğlisi Tekirdağ

'Tekirdağ Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 27 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Bilgileri Marmara Ereğlisi Tekirdağ konusu Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Hakkında - Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Tanıtımı - Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Resimleri

M. Ereglisi Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Tekirdağ Marmara ereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; M. Ereglisi Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, M. Ereglisi Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, M. Ereglisi Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, M. Ereglisi Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: M. EREGLİSİ SÜLEYMAN TURGUT KIRALİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: S.T.K. İLKOĞRETİM OKULU BULVAR CAD. HÜKÜMET BİNASI YANI

Telefon Numarası: 2826131024
    Faks Numarası: 2826131070

A-Blok iki katlı olarak 1984 yılında hayırsever vatandaş Süleyman Turgut Kırali tarafından yaptırılmış ve okula adını vermiştir.3.katı Devlet vatandaş işbirliği ile yapılmıştır.

B-Blok 1972 yılında devlet tarafından yaptırılmıştır.2 katlıdır.

C-Blok binası bir katlı olup 1940 yılında devlet tarafından yaptırılmıştır.

D-Blok binası 3 katlı olup 1985 yılında lise binası olarak yapılıp 2009 yılında okulumuza tahsis edilmiştir.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş