Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 10 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Hakkında - Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Tanıtım - Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Resimleri - Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu İletişim

Selçuklu Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Selçuklu Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Selçuklu Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Selçuklu Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Selçuklu Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Hüsamettin Çelebi Mahallesinde 2001 yılı “İlköğretim Yatırım Programı” ile yapımı tamamlanmıştır. Hüsamettin Çelebi İlköğretim Okulu olarak yapımına başlanan okulumuz hayırsever vatandaşımız Süleyman Çelebi'nin arsa ve maddi yapımından dolayı ismini yaşatmak için 16.08.2001 tarihinde Selçuklu Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu olarak ismi değiştirilmiştir. Okulumuzun yapılabilmesi için; Ali BİLGİ, Necati Mehmet AK, Mustafa AKIN, Veli ALGÜN, Abdülkadir ALTINTAŞ,Ali ALTUNER, Veli ATÇEKEN, İsmet ÇELİK, Mustafa ÇİFTÇİ, Ali Rıza ERDOĞAN gibi pek çok kişinin arazisi ya istimlak edilmiş veya bağış yoluyla alınmıştır. Okulumuz ilk eğitim öğretimine, çevre okullardan nakil alarak 2001- 2002 Eğitim Öğretim yılında 15.10.2001 tarihinde başlamıştır.

Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SELÇUKLU SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: HÜSAMETTİN ÇELEBİ MH. MERKEZ SK. NO:11 SELÇUKLU/KONYA
    Telefon Numarası: 3322452021
    Faks Numarası: 3322466323
    E-mail Adresi: s.celebi42@gmail.com
    Web Adresi: - KONYA Seluklu Sleyman elebi İlkğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Bu Sayfayı Paylaş