Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri Yunak Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 14 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri Yunak Konya konusu Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Hakkında - Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Tanıtım - Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Resimleri - Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu İletişim

Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Konya Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1988-89 öğretim yılında eğitime başlamıştır. Okul binasının yapımına 1988 yılında başlanmış, bina tam olarak 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Okulun ilk müdürü Dede KIBRIS’tır. 715.2/20098 sayı ve 04.07.1994 tarihli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün istek ve 10.06.1994 tarihli valilik oluru ile aynı bahçe içinde bulunan ilkokulla birleştirilerek Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu adı ile ilköğretime dönüştürülmüştür.

Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SÜLÜKLÜ MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Sülüklü Mimar Sinan llköğretim Okulu Yunak
    Telefon Numarası: 3328592151
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Sülüklü Mimar Sinan İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - Yunak.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş