Söğütlü İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Söğütlü İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu Akçaabat Söğütlü İlköğretim Okulu - Söğütlü İlköğretim Okulu Hakkında - Söğütlü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Söğütlü İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Söğütlü İlköğretim Okulu Resimleri

Söğütlü İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Söğütlü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Söğütlü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Söğütlü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Söğütlü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SÖĞÜTLÜ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Söğütlü llköğretim Okulu Akçaabat/Trabzon

Telefon Numarası: 4622488669
    Faks Numarası: 4622481480

OKULUN TARİHÇESİ:

Okulumuz 1908 yılında halk tarafından yaptırılan iki katlı bir binada Arapça olarak öğretime açılmıştır.1937 yılından 1997 yılına kadar 5 sınıflı 5 yıllık öğrenim yapılmıştır.Okulumuzun adı 1958 yılında Söğütlü İlkokulu olarak değiştirilmiştir.1997 yılında Söğütlü Orta Okulu ile birleşerek Söğütlü İ.Ö.O. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Kendini anlayan, problemlerini çözebilmeyi başaran,gerçekçi kararlar alabilen,kapasitelerini geliştirebilen, çevresine dengeli ve sağlıklı uyum sağlayabilen ve böylece kendini gerçekleştiren; psikolojik, zihinsel, bedensel ve sosyal yönden sağlıklı nesiller yetiştirilmesine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Takım ve ekip olmayı başarmış, eğitim ve öğretimde Türkiye’ye ve dünyaya; yarınların liderlerini yetiştiren, çağdaş bir kurum olmak.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş