romantik günaydın mesajları -etkileyici günaydın mesajla - anlamlı günaydın mesajları

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Dine tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    romantik günaydın mesajları -etkileyici günaydın mesajla - anlamlı günaydın mesajları konusu
    romantik günaydın mesajları

herseyım bıtanem canım askım senı cok sevıyorum ıyıkı sabahlarda senınle gecelrde senınle senın oldugum ıcın cok mutluyumm sımdı bensız yatıyosun ama benımle oldugunu bılıyorum cünkü ben her gece ve gündüz senınleyım ve senınım senın olmaktan gurur duyuyorum allhtan tek ıstegım gözümüze baska göz koymasın

gunaydın iki gözüm guneydın kocacım guneydınn sevda cicegimm

Günaydın virane gönlümün gonca gülü günaydın hayatımın anlamı biriçik aşkım günaydın seni çok seviyorum

bir sabah seninle güne uyanacağımı hiç sanmazdım ama artık güne senle başlayıp kahvaltımı ellerinden yemek o kadar güzel ki SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM

2. Dine

Dine Özel Üye

sevgiliye günaydin mesajları

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı Günaydın; dost bağımın gonca gülü Günaydın; Süreyya yıldızım Günaydın: ay yüzlüm Günaydın; canımın cananı Günaydın…

♥ Günaydıngünaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta Ve hatta Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi bulaştır!

♥ Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

♥ Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

♥ Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

♥ Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınım

♥ Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

♥ Günaydın iyi sabahlar Okadar güzel uyuyorsun ki Sanki bulutlar üzerinde Uyan sevgilim sabah oldu Kalk ta kocana kahvaltı hazırla Seni uyandırmak istemem Elinden yemek çok güzel Sen bir dahisin Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun Yemesen de yanımda otur Bırak çayımı ben koyarım Sen birtanem karşımda otur

♥ Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

♥ Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

♥ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

♥ Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

♥ Günaydın bahar kokulum kır çiçeğim nefesim gözüm her şeyim günaydın günaydın CANÖZÜM

♥ Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

3. Dine

Dine Özel Üye

Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu Kalk ta kocana kahvaltı hazırla Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur, ¦ Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

¦ Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

¦ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

¦ Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

4. Dine

Dine Özel Üye

günaydın aşkım mesajları

Günaydın sevgilerin en güzeli günaydın günümün güneşi günaydın kalbimi esir alan sevgili günaydın düşlerimin kaynağı günaydın sevincim ve kaderim günaydın herşeyim

Günaydın Bebeğim Bugünde Her zamanki gibi muhtacım sana

Günaydın Bebişkom!

Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım Günaydın
    günaydın hayatımın anlamı suyum kanım her şeyim iyi ki varsın iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum kocacım

5. Dine

Dine Özel Üye

günaydın sevgilim mesajları

Bugün gene bulutlara baktım sabahın ilk ışıklarında
    seni aradım o sınırsız boşlukta
    Neden yapıyorsun ki her sabah bunu bana?
    Neden heryerde sen varsın? Seni düşünerek uyumamışmıydım zaten
    Sanki hiç bişey değişmemiş gibi
    sanki rüyalarımdada vardında sadece hatırlamıyorum gibi
    Sen tam olarak nerdeydin peki? Sabah baktığım bulutların arasında mı?
    Yoksa sabah kalktığım o sıcak yatağımda mı?
    Kimbilir! Belkide birazdan gene kalvaltı masamda olucaksın
    Çayım olucaksın şekerim olucaksın
    her içtiğim yudumda biraz daha işliceksin içime
    Her yudumda biraz daha ağırlaşıcam
    bir önceki yudumda biraz daha ağırlaştığım gibi
    Bazen sorgusuzca içime akıcaksın
    bazen boğazımı yakıcaksın sıcaklığınla
    Sırada ne var peki?
    Okuduğum sabah gazetesi mi olucaksın?
    Yoksa sabah haberleri için izlediğim televizyon kanalları mı?
    Sonra nerde olucaksın peki?
    O sen kokan evden uzaklaşmak için dışarı çıktığımda
    cadde isimlerimi olucaksın? Senin afişlerin mi olucak sokaklarda?
    Peki ne yapıyım ben şimdi? Adını sen koyduğum şehri terk mi ediyim?
    Biz kokan bu şehri yalnız mı bırakıyım?
    İşte bak bu günüde farklı yaşamadım
    Bugün yine diğer günlerin seni bana hatırlattığı gibi
    dünün bir önceki günden kopyasını bugüne kopyaladığı gibi
    ben yine seni düşündüm
    İşte dediğim gibi; ''Ben bu sabah bulutlara baktım''
    Kim bilir belkide onca bulutun arasında güneşim olan seni aradım
    Şuan ne oldu biliyomusun? Ertesi gün oldu işte
    Gene başa döndük Ben gene birazdan o kahvaltı masasına oturucam
    gene caddelerde adın olucak ve gene bir önceki günü yaşıcam
    Bir önceki günün bir önceki günü yaşadığı gibi ben gene dünü yaşıcam
    Gene bir önceki günün bir sonraki güne miras kaldığı gibi

6. Dine

Dine Özel Üye

En Romantik Günaydın Sözleri

♥Birgün gözlerine bakıp günaydın dersem, gözlerini açtığında güneş o zaman doğmuş demektir

♥Güneşi senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, günaydın bebeğim

♥Dostluk ne sadaka nede söz ister, dostluk yürek harbilik cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın

♥Günaydın dünyanın en tatlı bebeğine, seni seviyorum aşkım günaydın

♥Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş

♥hüzünlü derin bi gecenin ışıltısından doğan sabaha senle merhaba demek dünyayı parlayan güzelliğinle aydınlatmak gözlerini açıp dünyayı güldüren bitanecik bebişimeee sevgi dolu günaydınlar günüm senle olsun bi tanem

♥Günaydın; benim viran gönlümün sultanı Günaydın; dost bağımın gonca gülü Günaydın; Süreyya yıldızım Günaydın: ay yüzlüm Günaydın; canımın cananı Günaydın…

♥ Günaydıngünaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta Ve hatta Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi bulaştır!

♥ Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

♥ Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

♥ Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

♥ Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınım

♥ Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Bu Sayfayı Paylaş